فروش خرما سایر خوزستان

فروش عمده خرمای سایر صادراتی جنوب خوزستان

خرمای سایر جنوب خوزستان یکی از بهترین خرما های پر صادرات ایران می باشد. فروش عمده خرما سایر صادراتی در بیشتر مراکز جنوبی خوزستان صورت میگیرد. از جمله مراکز فروش خرما سایر خوزستان می توان به اهواز، شادگان، کارون، خرمشهر و آبادان اشاره کرد. البته توجه شود کیفیت و قیمت خرما سایر هر یک از مناطق ذکر شده متفاوت می باشد.

خرمای سایر جنوب خوزستان

مراکز فروش و پخش خرمای سایر جنوب خوزستان

خرما سایر یکی از ارقام خرماهای پر فروش ایران می باشد. خرمای سایر ایران بیشتر جنبه تجاری و صادراتی دارد. به عبارت دیگر این محصول در تناژ بالا تولید می شود.  مرکز کاشت، برداشت، فروش و پخش خرما سایر یا خرما استعمران بیشتر در استان خوزستان می باشد. پراکندگی خرما استعمران در این استان بسیار وسیع می باشد. از جمله مراکز فروش و پخش خرما سایر صادراتی ایران عبارتند از :

  • اهواز
  • خرمشهر
  • آبادان
  • شادگان
  • کارون

خرما سایر صادراتی جنوب

خرما سایر درجه یک جنوب خوزستان

شاید از این ضرب المثل را شنیده باشید که ” هیچ بقالی نمی گوید ماست من ترش می باشد.” بنابراین در بازار خرما سایر خوزستان هر فروشنده خرما سایر میگوید محصول من درجه یک می باشد. شاید درست باشد، اما نسبت به چه محصولی؟
در تصویر بالا خرمای سایر جنوب خوزستان با دو کیفیت متفاوت را مشاهده میکند. هر کدام از این نمونه ها برای هر بازاری می تواند مفید باشد. اما مهم اینست که بدانید کیفیت خرما سایر درجه یک جنوب خوزستان کدام است.
هر چه خرما سایر یا خرما استعمران خوزستان درشت تر و رنگ آن  قهوه ای پرنگ مایل به سرخ و مشکی باشد با کیفیت تر می باشد.

فروش خرما سایر صادراتی

فروش عمده خرمای سایر صادراتی جنوب خوزستان

با شروع فصل برداشت میوه خرما در ایران، خرید و فروش انواع خرما آغاز می شود. در جنوب خوزستان نیز هر ساله بهترین خرما های صادراتی تولید می شود. از جمله بهترین این ارقام می توان به خرما سایر، خرما کبکاب، خرما زاهدی، خرما برحی، خرما گنتار و غیره اشاره کرد.
تقریبا از شهریور ماه فروش عمده خرما استعمران تازه می شود. از این بازه زمانی تا سال آینده و برداشت جدید شما نوع خرما سایر و بسته بندی، بازار هدف خود و میزان خرید خود را مشخص کنید. مجموعه و کارخانه بسته بندی خرما سایر ما در جنوب خوزستان با مرکزیت شادگان فعالیت دارد و میتواند نیاز تامین و صادرات شما را به صورت عمده برطرف کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *