صادرات خرما سایر به تاجیکستان

انواع خرما سایر جهت صادرات به تاجیکستان

آیا به دنبال خرید خرما سایر صادراتی به تاجیکستان هستید؟ قیمت خرما سایر صادراتی چقدر است؟ آیا با انواع خرما سایر صادراتی ایران آشنا هستید؟ کدام نوع خرما سایر صادراتی برای تاجیکستان مناسب می باشد؟ برای صادرات خرما سایر به تاجیکستان از کجا شروع کنیم؟

صادرات خرما سایر به تاجیکستان

انواع خرما سایر صادراتی ایران

همانطور که میدانید خرما سایر نیز از ارقام خرما های پر صادرات ایران می باشد. هر کشوری متناسب با بازار هدف خود اقدام به خرید و صادرات انواع خرما سایر یا همان خرما استعمران از ایران می کند.
در بازار خرما استعمران ( خرما سایر ) ایران این محصول بر اساس وزن و تعداد در ۴۵۵ گرم به شرح زیر طبقه بندی می شود.

 • خرما سایر سوپر سلکت ( تقریبا اگر وزن کمتر از ۷۵ عدد خرما سایر، ۴۵۵ گرم شود این نوع درجه از این محصول را خرما سایر سوپر سلکت می نامند )
 • خرما سایر سلکت ( تقریبا اگر وزن ۷۵ الی ۸۰ عدد خرما سایر، ۴۵۵ گرم شود این نوع درجه از این محصول را خرما سایر سلکت می نامند )
 • خرما سایر گرید بی ( تقریبا اگر وزن ۸۰ الی ۹۰ عدد خرما سایر، ۴۵۵ گرم شود این نوع درجه از این محصول را خرما سایر گرید بی می نامند )
 • خرما سایر جی آی کیو ( تقریبا اگر وزن ۹۰ الی ۱۱۰ عدد خرما سایر، ۴۵۵ گرم شود این نوع درجه از این محصول را خرما سایر جی آی کیو می نامند )
 • خرما سایر اف ای  کیو  ( تقریبا اگر بیش از ۱۱۰ عدد خرما سایر، ۴۵۵ گرم شود این نوع درجه از این محصول را خرما سایر اف ای کیو می نامند )

  با توجه به نکات بالا می توان نتیجه گرفت، هر چه خرما سایر ( خرما استعمران )، سایز آن بزرگتر و وزن هر عدد بیشتر باشد مرغوب تر در بازار شناخته می شود. البته توجه شود موارد دیگری در مرغوبیت خرما سایر تاثیرگذار است.

قیمت خرما سایر یا استعمران

قیمت خرما سایر صادراتی به تاجیکستان

برای خرما سایر صادراتی به تاجیکستان حتما باید اطلاعاتی در مورد قیمت دست اول محصول داشته باشید. در بالا با انواع خرما سایر صادراتی آشنا شدید. قطعا میدانید که کیفیت هر یک از موارد بالا متفاوت می باشد، بنابراین قیمت هر کدام متفاوت می باشد.  البته لازم به ذکر است که موارد دیگری می تواند بر قیمت خرما سایر صادراتی با بهترین بسته بندی تاثیر گذرا باشد. جهت صادرات خرما سایر به تاجیکستان توجه به تمامی این موارد الزامی می باشد.  از جمله این موارد عبارتند از :

 1. نوع بسته بندی خرما سایر صادراتی
 2. منطقه برداشت خرما سایر
 3. رنگ خرما سایر ( هر چه خرما سایر قهوه ای پررنگ تر و مایل به مشکی باشد قطعا مرغوب تر می باشد )
 4. یکدست بودن و خوش رویت بودن خرما سایر ( خرما استعمران )

صادرات خرما سایر به تاجیکستان

 برای صادرات خرما سایر به تاجیکستان از کجا شروع کنیم؟

تاجیکستان از لحاظ روابط اجتماعی، فرهنگی، سیاسی ارتباط خوبی با ایران دارد. روابط تجاری ایران با تاجیکستان بسیار خوب می باشد و از جمله کالایی که هر ساله به این کشور صادر می شود می توان به انواع خرما تجاری ایران نام برد. هر ساله بیشتر از گمرکات استان خراسان رضوی صادرات خرما سایر به تاجیکستان صورت میگیرد.
تجربه نشان داده در بازار بین المللی و رقابتی باید بدانید چه خرمایی و با چه کیفیتی را خریداری کنید. نوع بسته بندی خرما سایر و وزن آن قطعا در موفقیت شما تاثیرگذار می باشد.
علاوه بر این موارد مدارکی از جمله گواهی بهداشت و استاندارد برای ترخیص خرما سایر ( خرما استعمران ) از گمرکات ایران الزامی می باشد. مجموعه ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان انواع خرما سایر صادراتی می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *