نرخ خرما کلوته

نرخ خرما کلوته در بم

نرخ خرما کلوته در استان کرمان و در شهر بم با توجه به فروش عمده و فروش بدون واسطه آن با قیمت ارزان و با کیفیت بسیار عالی برای تجار و شرکت ها تهیه خواهد شد.

خرمای کلوته را می توانید در استان کرمان و بخصوص در شهرهایی مانند جیرفت و بم به وفور پیدا کنید چرا که در استان کرمان این رقم از خرما کشت و تولید می شود.

 

نرخ خرما کلوته

خرمای کلوته درجه یک جیرفت

مشخصات و نرخ خرما کلوته

خرما کلیته و یا خرما کریته در بیشتر شهرهای جنوبی استان کرمان کشت می شود و سپس این محصول تولید شده و به بازار عرضه می شود. البته علاوه بر این نوع خرما، ارقام دیگر خرما که مهمترین آنها خرما مضافتی، مرداسنگ، آل مهتری، نگار، خنیزی، هلیله ای و قربانی می باشد در استان کرمان برداشت می شود.

اما از جمله شهرهای کرمان که خرما کلیته در آن کشت می شود، می توان به جیرفت، عنبرآباد، رودبار، منوجان، قلعه گنج، رودخانه، فاریاب و کهنوج نام برد. همان طور که می دانید خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد شهرت جهانی دارد.

نرخ خرما کلوته بم به عواملی بستگی دارد که می توان به رنگ و مزه و کیفیت آن و همچنین به درشتی خرما کلوته بم اشاره کرد و همان طور که می دانید خرما کلوته بم بسیار شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد و باید در هنگام خرید به آن توجه شود.

 

نرخ خرما کلوته

فروش بهترین خرمای کلوته

فروش اینترنتی بدون واسطه خرما

فروش انواع خرما کلوته و یا حتی دیگر ارقام خرما به راحتی از طریق فرشو آنلاین و اینترنتی با صرف کمترین وقت و هزینه انجام می شود.

شرکت ها و بازرگانی های بزرگ می توانند تناژ مورد نیاز خود و نوع خرما را ثبت سفارش کرده و خرمای درجه یک کلوته و یا دیگر انواع خرما را می توانند به صورت عمده دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *