نرخ خرما کبکاب

نرخ خرما کبکاب صادراتی

نرخ خرما کبکاب صادراتی به کیفیت سورت و بسته بندی و مقدار سفارش بستگی دارد و کیفیت این خرما سبب استقبال از آن در بازار صادرات شده است و قیمت ها با توجه به نگهداری خرما در سرخانه ها ممکن است افزایش هم پیدا کنند.

خرمای معروف استان بوشهر، خرما کبکاب است که فراوان ترین و مهم ترین ارقام آن در کازرون و دشتستان کشت و پرورش داده می شود. خرما کبکاب از نظر دسته بندی به خرمای تر تعلق دارد و حبه آن بسیار درشت است و بازار خوب داخلی و جهانی دارد. این خرما بعد از خرمای سعمران، مضافتی و شاهانی قرار میگیرد و از نظر قیمت هم مناسب تر است.

 

صادرات خرما کبکاب خوزستان

برای این که نیاز به صادرات غیر نفتی کمتر شود این مجموعه با همکاری گروه های مختلف اقدام به صادرات انواع خرما خوزستان نموده است و کشورهای مقصد هم کانادا، اروپا، ترکیه و دیگر کشورهای همسایه است. بهترین و مرغوب ترین انواع خرما کبکاب در تناژ بالا در سال به کشورهای فوق الذکر صادر می شود. رطوبت و طعم و رنگ و وزن خالص و نوع بسته بندی می تواند در ایجاد بازار صادرات خرما تاثیر دوچندان داشته باشد. در صادرات ترخ خرما کبکاب و قیمت تمام شده اهمیت بسزایی دارد.

 

نرخ خرما کبکاب

نرخ خرما کبکاب

نرخ خرما کبکاب به صورت عمده

آیا می دانید چرا خرما کبکاب توانسته است در بازار داخلی و همچنین به عنوان محصولی صادراتی جایگاه خود را پیدا کند؟ چه عواملی در نرخ خرما کبکاب تاثیر دارند؟ همان طور که می دانید خرما کبکاب دشتستان، تارونه، خشت و بهبهان نمونه هایی از بهترین و مرغوب ترین خرما کبکاب در ایران هستند و در سایزهای ۳ تا ۵ سانتیمتر بافتی نرم و گوشتی و تر داشته و دارای شکل ظاهری بسیار خوبی هم هست. مجموع این عوامل در نرخ خرما کبکاب موثر است و اگر چنانچه خریدار به صورت عمده اقدام به ثبت سفارش نماید از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. در مراکز پخش خرما کبکاب هم این انتظار می رود که خرما را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب عرضه نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *