نرخ خرمای پیارم

نرخ خرمای پیارم بسته بندی شده در تهران

نرخ خرمای پیارم فله و کارتنی چه تفاوت های با خرمای پیارم بسته بندی شده دارد و پخش و توزیع خرما در تهران از چه راه هایی صورت می گیرد؟

نرخ خرمای پیارم به عوامل متعدد بستگی دارد که از جمله، کیفیت و ظاهر خرما پیارم، سایز و اندازه آن و منطقه ای که خرما در ان جا کشت شده است و همچنین به میزان عرضه و تقاضا و نوع بسته بندی هم می توان اشاره کرد.

خرما پیارم اصل در منطقه حاجی آباد استان هرمزگان به عمل می آید و این خرما در بازار تهران و مشهد و دیگر شهرهای بزرگ خریداران زیادی دارد و تجار بزرگ در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند.

 

نرخ خرمای پیارم

خرما پیارم با نرخ ارزان

نرخ خرمای پیارم در تهران

در شهر بزرگی مانند تهران هم خرید و فروش عمده خرما پیارم و هم بسته بندی شده خرما پیارم رواج زیادی دارد چرا که تجار و شرکت ها در تهران فعالیت گسترده ای دارند و نرخ حرمای پیارم در این بازارها تعیین می شود.

خرمای صادراتی پیارم شاید گران تر باشد اما همان طور که می دانید ارزش های تغذیه ای خرما خشک پیارم آن را به خرمایی محبوب و پرطرفدار تبیدل کرده است.

نرخ خرمای پیارم هرمزگان به صورت عمده و دست اول به طور یقین ارزان تر و با قیمت پایین تر اعلام می شود و البته در سایت های معتبر اینترنتی می توانید نوسان قیمت ها را در بازار تهران جستجو کنید.

 

نرخ خرمای پیارم

خرما پیارم خشک درجه یک

فروش عمده خرما پیارم آماده بسته بندی

خرما پیارم اصل هم مانند ارقام دیگر خرما در بسته بندی های متنوع و یا در کارتن های چند کیلویی و فله به فروش می رسند. توزیع و پخش خرما پیارم بدون واسطه از طریق این مجموعه انجام می شود و به طور یقین با قیمت های مناسب تر در تهران و دیگر شهرها به دست مصرف کننده می رسد.

بسته بندی خرما پیارم در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی رایج است و قیمت ها هم در صورت فروش عمده در سال گذشته از ۱۴ هزار تومان شروع شده و تا ۳۰ هزار تومان هم رسیده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *