مرکز خرما سایر

مرکز خرما سایر خوزستان

مرکز خرما سایر ایران در خوزستان است و بیش از ۷۰ درصد سطح زیر کشت خرما در این استان واقع شده است و بهترین خرمای صادراتی از خوزستان تهیه و تامین می شود.

خرمای سایر و یا خرما استعمران از بهترین و معروف ترین انواع خرمای خوزستان است که در این استان به صورت اختصاصی کشت می شود و دارای بازار خوب داخلی و خارجی است.

 

فروش در مرکز خرما سایر به صورت عمده

در مرکز خرما سایر ایران یعنی در استان خوزستان می توان انواع خرمای درجه یک مضافتی، خرمای پیارم خشک و دیگر ارقام خرما را به صورت عمده و فله و یا آماده شده و گرید بندی شده برای بسته بندی و صادرات و یا برای مصرف داخل ثبت سفارش کرد.

فروش خرمای اسنعمران و قیمت گذاری آن بر اساس کیفیت و همچنین میزان تقاضای بازار هدف بستگی دارد و با توجه به نوع خرما و تناژ سفارشی قیمت ها به صورت اینترنتی و یا تلفنی اعلام خواهد شد.

 

مرکز خرما سایر

قیمت خرمای درجه یک سایر

عوامل موثر بر قیمت خرما استعمران

فرایند خرید و فروش خرما سایر از زمان برداشت اغاز شده و تا اواخر ماه مبارک رمضان ادامه پیدا خواهد کرد و شرکت هایی که خرمای اصل سایر خوزستان را اول فصل خریداری کرده متناسب با سفارش و بازار هدف خود خرما را سورت کرده، شسشتو داده و حتی روغن زده و در کارتن های تحت برند خود و مشتری عرضه می کنند.

عوامل زیادی می تواند در قیمت خرمای استعمران خوزستان تاثیر گذار باشد، از جمله:

میزان تولید خرما در فصل جدید با توجه به قیمت و میزان فروش و صادرات سال قبل، نوع خرمای استعمران درخواستی، میزان کیفیت و قیمت دیگر خرماهای ایران، میزان و حجم خرید و فروش در دیگر کشورها از جمله عوامل موثر در قیمت خرما سایر خوزستان است که می توان به آن اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *