مرکز خرما زاهدی

مرکز خرما زاهدی بوشهر در تهران

مرکز خرما زاهدی بوشهر در تهران با فعالیت گسترده و با توزیع و پخش خرمای درجه یک زاهدی به صورن مستقیم و بدون واسطه فعالیت می کند.

خرما زاهدی بوشهر همان گونه که می دانید در مرکز خرما زاهدی با بسته بندی صادراتی و یا برای مصرف داخل کشور آماده و توزیع می شود.

خرمای زاهدی درجه یک که بسیار خوش طعم است و رنگ زرد طلایی دارد و از کیفیت و ماندگاری بالایی هم برخوردار است در مرکز خرما زاهدی در تناژ متنوع به صورت فله و کارتنی و یا در بسته بندی های متنوع موجود است.

مرکز خرما زاهدی

خرمای زاهدی بوشهر

مرکز خرما زاهدی در تهران

خرمای خشک زاهدی در استان کرمان بیشترین سطح کشت را به خود اختصاص داده است و خرمای درجه یک زاهدی در مراکز فروش و توزیع خرمای قصب مرغوب در تهران و شهرهای بزرگ توزیع شده و به فروش می رسد.

خرمای زاهدی بوشهر برای مصارف داخلی در بازار خرمای ایران و برای صادرات بسیار پرمصرف است و عده زیادی به خرید و فروش خرمای درجه یک زاهدی مشغول هستند.

در مرکز خرما زاهدی که بیشترین و بهترین ارقام خرمای ایران خرید و فروش می شود، بزرگترین و معتبرترین شرکت ها و تجار برای صادرات اقدام به پیش خرید خرمای زاهدی اصل می کنند که از خود نخلستان ها بارگیری می شود.

مرکز خرما زاهدی

خرما خشک زاهدی فله

انواع خرما زاهدی در بازار

معمول است که خرمای زاهدی درجه یک بوشهر را از قبل پیش خرید می کنند و محصولات باغی به این روش خرید و فروش می شوند. خرمای خشک بوشهر را بعد از این که ضایعات و خرمای کرم خورده و بلبل خورده آن را جداسازی کردند در اختیار شرکت های بسته بندی قرار می دهند.

خرمای خشک زاهدی بسته بندی شده هم برای توزیع در مرکز خرمای قصب و بازار ایران مناسب است و هم بسته بندی هایی که برای صادرات تهیه می شود به بهترین شکل ممکن برای تجارت خرمای زاهدی به مرکز خرما زاهدی ارسال می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *