مرکز خرما پیارم

مرکز خرمای پیارم استان هرمزگان

مرکز خرمای پیارم استان هرمزگان که در بازا حرید و فروش خرمای ایران بسیار شناخته شده است متعلق به منطقه حاجی آباد است که شهرت جهانی هم دارد.

خرما پیارم با توجه به سایز و اندازه و میزان کیفیتی که از آن برخوردار است برای خرید و فروش در بازار داخلی و تجارت در مرکز خرمای پیارم اهمیت فراوانی دارد و شناخته شده است.

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد که در استان هرمزگان پرورش داده می شود از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و به همان میزان هم در بازار برای عرضه به صورت کارتنی، فله و یا بسته بندی تهیه و آماده سازی می شود.

مرکز خرمای پیارم

بهترین خرمای پیارم تجاری

مرکز خرمای پیارم بندرعباس

استان هرمزگان یکی از بهترین استان های خرما خیز ایران می باشد. در این استان بیش از ۵۰ نوع خرما کشت می شود که بیش از ۱۵ نوع آن قابلیت تجاری دارد و مرکز خرمای پیارم ایران است.

از جمله این ارقام تجاری که در مرکز خرمای پیارم می توان به آن شاره کرد: خرما درجه یک پیارم، خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما مرداسنگ، خرما خاصویی، خرما گنتار، خرما آل مهتری و خرما هلیله ای و …. اشاره کرد و مرکز خرمای پیارم در بندرعباس با تمام توان در عرصه صادرات و فروش خرمای پیارم اصل فعالیت می کند.

خرما پیارم درجه یک به صورت سوپر دارای بالاترین کیفیت خرما پیارم اصل است که مایل به مشکی بوده و سایز آنها ۴ الی ۵ سانتی متر می باشد. به ترتیب هرچه رنگ خرما به قهوه ای کمرنگ میل کند و سایز آن کوچک تر شود در طبقات بندی قرار می گیرد.

خرمای پیارم با انواع بسته بندی

قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفات بوده و در مرکز خرمای پیارم، به عنوان مثال در سال ۹۶-۹۵ قیمت خرما درجه یک پیارم در زمان برداشت از کیلو ۱۴ الی ۱۸ هزار تومان شروع و تا ۳۰ هزار تومان دربازار خرید و فروش خرما درجه یک پیارم معامله شده است.

تجارت خرمای پیارم ارگانیک امری مهم است که در مرکز خرمای پیارم به آن توجه بسیار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *