مرغوب ترین خرما کلوته

مرغوب ترین خرما کلوته عنبرآباد و جیرفت

مرغوب ترین خرما کلوته در مرکز خرما کلوته ایران که در آن بهترین و مشهورترین انواع خرمای کرمان مانند عنبرآباد و جیرفت خرید و فروش و صادرات می شود به شما پیشنهاد می کنیم. در مرکز خرید و فروش خرمای کلوته می توانیم انتخاب بهتر با قیمت مناسب را به شما پیشنهاد دهیم.

استان کرمان یکی از بزرگترین و به نوعی مرکز خرمای کلوته درجه یک است که در نواحی مانند جیرفت و عنبرآباد، میزان کشت فراوان تر است و نوع خرمایی که برداشت می شود در جهان شهرت بسیاری دارد. در مرکز خرما کلوته ایران یعنی استان کرمان برداشت محصول از قسمت های جنوبی استان شروع می شود و در قسمت های شمالی ادامه و پایان می یابد. خرما کلوته از ارقام میان رس به شمار می آید.

 

خرید و فروش در مرکز خرما کلوته

خرید و فروش انواع خرمای ایران نه تنها در کشور مرسوم است بلکه یکی از مهمترین و پرمصرف ترین مواد غذایی که برای صادرات در نظر گرفته شده است خرما است. در ایران انواع و ارقام متنوعی از خرما کشت می شود که به طور مثال می توانیم به مرغوب ترین خرما کلوته و خرمای مضافتی، خرمای زاهدی( قصب)، خرمای پیارم، خرمای خاصویی، و……اشاره کنیم. هز یک از انواع خرما با برندها و مارک های معتبر و با بسته بندی های استاندارد و شیک می تواند در بازار خرمای  ایران و جهان بدرخشد.

 

مرغوب ترین خرما کلوته

خرما کلوته صادراتی

مرغوب ترین خرما کلوته ایران برای صادرات

در مرکز خرما کلوته، مرغوب ترین خرما کلوته و  یکی از انواع خرمای کلیته، خرما کلوته جیرفت و خرمای کلوته عنبرآباد یافت می شود. خرمای جیرفت دارای مشخصات و ویژگی هایی است که آن را نسبت به دیگر انواع خرمای عمل آمده در استان و یا در مناطق دیگر ارجح می کند. خرما کلوته جیرفت هم کشیده است و هم  رطوبتی بالا دارد و همچنان که می دانید شباهت بسیار زیادی به خرمای مضافتی دارد. خرما کلوته مرغوب برای صادرات بسیار مناسب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *