مرغوب ترین خرما کبکاب

مرغوب ترین خرما کبکاب بهبهان

مرغوب ترین خرما کبکاب در بهبهان کشت و تولید می شود و برداشت و فرآوری و بسته بندی انواع خرما در این مجموعه با تلاشی بی وقفه و با رعایت تمام استانداردها ممکن شده است.
یکی از معروف ترین و مرغوب ترین خرما کبکاب در ایران خرما کبکاب بهبهان است که در مرحله خارک و رطب این خرما زرد رنگ است و زمانی که به مرحله کامل رسیدن می رسد کاملا قهوه ای تیره رنگ است.

 

مرغوب ترین خرما کبکاب

انواع خرما کبکاب

خرما کبکاب چیست؟

خرمای کبکاب جزء ارقام تر است و در شهریور ماه به صورت کامل برداشت می شود. خرما کبکاب در منطقه خشت و کمارج در کازرون و دشتستان پرورش داده می شود و از مهمترین و فراوان ترین ارقام در این مناطق است. همان طور که می دانید خرمای کبکاب در مناطقی دیگر مانند بهبهان، کازرون، خورموج، جهرم و طبس هم به مقدار زیاد کشت می شود.

اما همان گونه که متذکر شدیم مرغوبترین خرما کبکاب هم در بازارهای محلی و داخلی و هم برای صادرات خرما اهمیت ویژه ای دارد. خرمای کبکاب بعد از خرمای شاهانی، خرمای استعمران و خرمای مضافتی اهمیت اقتصادی بالایی دارد.

 

مرغوب ترین خرما کبکاب

فروش خرما کبکاب صادراتی

مرغوب ترین خرما کبکاب صادراتی

باید در نظر داشته باشید که خرمای کبکاب ایران یکی از مغذی ترین و پرفروش ترین ارقام خرما در ایران است و همین امر موجب می شود که خرمای صادراتی از بهترین و باکیفیت ترین خرمای کبکاب انتخاب می شود. بسته بندی شیک و وجود دستگاه های پیشرفته و سورت و گرید بندی انواع خرما می تواند در فروش و صادرات انواع خرمای ایران تاثیر گذار باشد.
خرما کبکاب صادراتی قطعا بعد از طی مراحل خاص از کشت و پرورش تا تولید و برداشت و گذارندن مراحل بسته بندی توانسته است در بین کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای همسایه از تقاضای قابل توجهی برخوردار باشد. جهت هماهنگی های لازم کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره های لازم هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *