مرغوب ترین خرما پیارم

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد چه قیمت دارد و آیا امکان خرید و فروش آن به صورت عمده ممکن است؟ بهترین خرمای پیارم برای فروش عمده در تناژ بالا تهیه و آماده سازی شده است.

بهترین مناطق برای کاشت و پرورش خرما پیارم در جه یک استان هرمزگان در مناطق شمالی و کوهپایه ای این استان است. بهترین نخلستان های پیارم در روستاهای شهدادی، دراگاه، سرچاهان، معدنوئیه، طارم، تزرج و همچنین اطراف شهرستان حاجی آباد است.

 

مرغوب ترین خرما پیارم

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم در منطقه حاجی آباد

استان هرمزگان نخلستان ها و باغلات فراوان ارقام مختلف خرما را دارد و در منطقه حاجی آباد بهترین و مشهورترین خرمای جهان یعنی خرما پیارم اصل و درجه یک پرورش داده می شود.

خرما مرغوب پیارم حاجی آباد را می توان یکی از مرغوب ترین انواع خرما در ایران دانست و این خرما به جهت این که بسیار پرفروش است و حتی قیمت گرانی هم دارد باز هم طرفداران بسیاری در بازار داخلی و جهانی دارد.

مرغوب ترین خرما پیارم همان طور که قبلا اشاره کردیم در منطقه حاجی آباد تولید می شود و اندازه این محصول کشیده و عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد. نوع این محصول به گونه ایست که آن را خرما خشک پیارم هم معرفی میکنند.

 

مرغوب ترین خرما پیارم

خرما صادراتی پیارم

خرمای صادراتی درجه یک پیارم

با برداشت خرما پیارم از اواخر شهریور ماه، خرید و فروش خرما اصل پیارم شروع می شود. قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفات می باشد و مرغوب ترین خرما پیارم جاجی آباد برای صادرات انتخاب می گردد.

به عبارتی برای قیمت گذاری خرما پیارم اصل نیاز است که متخصصین این امر در هنگام خرید و فروش این محصول حضور داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *