مرغوب ترین خرما سایر شادگان

مرغوب ترین خرما سایر که در منطقه شادگان کشت و پرورش داده شده است برای پیش خرید و سفارش محصول صادراتی آماده توزیع و بسته بندی است.

خرما سایر شادگان از جمله ارقام خرما در کشور است که به جهت منطقه ای و کیفیت برای همگان شناخته شده است و شهرت جهانی دارد. می توان گفت که باکیفیت ترین خرمای استعمران متعلق به منطقه شادگان و کارون است. توان تولید این واحد در طول سال بالغ بر ۱۰۰۰ تن است. مرغوب ترین خرما سایر از طریق این مجموعه در اختیار شرکت ها و بازرگانی های بزرگ قرار می گیرد.

مرغوب ترین خرما سایر

مرغوب ترین خرمای سایر

 

فروش مرغوب ترین خرما سایر

تعداد انواع خرما بالغ بر چهارصد نوع مختلف می رسد که یکی از مرغوب ترین گونه های آن خرمای استعمران است. خرما سایر شادگان در بین تمام تولیدات خرمای سایر باکیفیت تر و با قیمت مناسب عرضه می شود. مهم ترین رقم صادراتی خرمای کشور، علاوه بر خرمای مضافتی مرغوب و خرمای پیارم در جه یک، خرمای سایر شادگان است. فروش و صادرات خرمای سایر به کشورهایی مانند روسیه، تاجیکستان، انگلیس و کانادا معمول است.
نخلستان های خرمای استعمران موجود در ایران مهم ترین رقم صادراتی خرمای کشور به حساب می آیند.

 

مرغوب ترین خرما سایر

خرما استعمران بسته بندی

خرما سایر و انواع بسته بندی

خرما سایر و از همه مهم تر مرغوب ترین خرما سایر شادگان به دلیل قند سالم و کیفیت عالی اش بازار فروش بزرگی را به خود اختصاص داده است.
خرمای استعمران ، با نام های سمعران و سایر نیز شناخته می شود. اگر چنانچه تمایل به خرید خرمای سایر شادگان با کیفیت و قیمت و بسته بندی مناسب هستید می توانید با تماس اینترنتی و یا ثبت سفارشات خود در این مجموعه بهترین خدمات را دریافت نمایید. مرغوب ترین خرمای استعمران برای صادرات در انواع بسته بندی و یا برای بازار داخل بدون واسطه تهیه و تامین می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *