قیمت خرما کلوته جیرفت

قیمت خرما کلوته جیرفت به صورت عمده

قیمت خرما کلوته جیرفت با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع بسته بندی و یا به صورت عمده متفاوت است و در بازار پخش و توزیع می شود.

قیمت خرما کلوته جیرفت و قیمت خرما کلوته عنبرآباد با توجه به منطقه ای که این خرما در آن جا کشت شده است با قیمت خرمای کلیته در مناطق دیگر را متفاوت دانسته و همین امر موجب می شود که قیمت گذاری و توزیع و پخش خرما به صورت عمده و یا بسته بندی متنوع باشد.

 

قیمت خرما کلوته بم

فروش عمده خرما کلوته

فروش عمده و قیمت خرما کلوته جیرفت

میوه ی خرما کلیته مرغوب، کشیده و نسبتا درشت می باشد. اندازه طول این میوه بین ۲٫۵ الی ۳٫۵ سانتیمتر و میزان رطوبت آن با توجه به زمان برداشت بین ۱۴ الی ۲۲ درصد متغیر می باشد

توجه به این نکته مهم می باشد که خرمای کلوته ایران شباهت بسیاری با خرما مضافتی داشته تا حدی که تفاوت آن با خرما مضافتی برای افراد غیر متخصص مشکل می باشد و این نشان می دهد که خرید و فروش عمده خرمای کلیته بهتر است توسط افراد متخصص و یا با مشورت با کارشناسان انجام شود.

قیمت خرما کلوته جیرفت برای شرکت ها و بازرگانی هایی که در این امر فعالیت دارند بسیار اهمیت دارد و قیمت فروش و توزیع خرمای کلیته جیرفت توسط این مجموعه به جهت این که بدون واسطه و مستقیم این کار انجام می شود، ارزان تر و با کمترین قیمت صورت می گیرد.

 

قیمت خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته صادراتی جیرفت

خرما کلوته برای صادرات

امکان تامین تناژ بالا محصول، قیمت بسیار ارزان، کیفیت و طعم عالی، قابلیت حمل و نگهداری ساده و راحت از ویژگی های بارز خرما کلوته جیرفت صادراتی ایران می باشد. کشورهای همسایه ایران یکی از بهترین بازار هدف این محصول می باشد.

خرما کلوته یکی از ارقام خرما پرصادرات و پرمصرف می باشد. همه ویژگی های خرمای درجه یک صادراتی را این محصول دارا می باشد. خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد از بهترین های این محصول برای صادرات هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *