قیمت خرما پیارم درجه یک

قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد در سال گذاشته از ۱۴۰۰۰ تومان شروع و تا ۳۰۰۰۰ تومان هم رسیده است و قیمت های سال ۱۳۹۷ در سایت به روز می شود.

قیمت خرما پیارم درجه یک بستگی به نوع خرما و کیفیت آن دارد و خرمای مرغوب پیارم حاجی آباد یکی از گران ترین خرماهای جهان است.

فروش خرما درجه یک پیارم که هم در بازار داخل به فروش می رسد و هم برای صادرات آماده می شود آغاز شده است و خریدار خرما درجه یک پیارم صادراتی بیشتر کشورهای امارات متحده عربی، هند، روسیه، قطر، ترکیه، کانادا، لبنان، مالزی، اندونزی، تایلند، آذربایجان، انگلستان، تایوان، چین، ژاپن، سنگاپور، سوئد، شیلی و هنگ کنگ می باشد.

قیمت خرما پیارم درجه یک

خرما تازه پیارم حاجی آباد

قیمت خرما پیارم درجه یک تازه

خرمای درجه یک پیارم زمانی که برداشت می شود برای این که کرم خورده و بلبل خورد آن جداسازی شود به دفت توسط کارگران پاک می شود و از طرفی هم خرمای درجه یک پیارم تازه اگر به صورت پیش فروش و بدون  واسطه خرید و فروش ود قیمت ارزان تری خواهد شد.

قیمت خرما پیارم درجه یک اگر سوپر باشد گران تر است چرا که هم از نظر ظاهری و هم از جهت کیفیت در ردیف بالاتری قرار داد و سپس خرمای پیارم به خرما پیارم معمولی یا سلکت، خرما پیارم درجه د، خرما پیارم بدون هسته، و خرما پیارم درجه سه یا صنعتی دسته بندی می شود که قیمت خرما پیارم درجه یک قطعا از همه بیشتر است.

قیمت خرما پیارم درجه یک

خرمای پیارم اصل بسته بندی

خرما پیارم در انواع بسته بندی

بسته بندی خرمای پیارم تازه و درجه یک اهمیت و تاثیر زیادی در قیمت خرما پیارم درجه یک دارد.

بسته بندی بر اساس سفارش خریدار خرمای پیارم صورت میگیرد و نوع بسته بندی نیز بر قیمت خرما خشک پیارم تاثیر متفاوت می گذارد.

عمده ترین نوع بسته بندی خرما پیارم جهت بازار داخل و صادرات کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عدد مقوایی و لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *