قیمت خرما قصب

قیمت خرما قصب درجه یک فراشبند

قیمت خرما قصب درجه یک فراشبند به عوامل متعددی مانند کیفیت ومرغوبیت آن و همچنین میزان سورت و تناژ مورد نیاز و میزان تقاضای بازار و فروش عمده در تعیین قیمت بسیار مناسب است.

قیمت خرما قصب درجه یک فراشبند در بازار تعیین می شود و بر اساس نیاز بازار داخل و خارج از کشور و همچنین با تفاوت کیفیت و مرغوبیت خرما زاهدی قیمت ها پیش بینی و تعیین می شوند.

 

قیمت خرما قصب

قیمت خرما قصب

قیمت خرما قصب و انواع خرمای زاهدی

  • خرما زاهدی پشتکوه و طلحه
  • خرما زاهدی جهرم
  • خرما زاهدی فراشبند
  • خرما زاهدی قیروکارزین
  • خرما زاهدی خشت

این اسامی بهترین و مرغوب ترین مناطق کشت خرمای قصب ایران هستند که در بازارهای داخلی و خارجی به صورت عمده و کارتنی و یا با انواع بسته بندی به فروش می رسند.

ظاهر زیبا و رنگ درخشان طلایی، طعم خوش و شیرینی ملایمی که این خرما دارد سبب شده است که خرمای زاهدی فراشبند به عنوان یکی از ارقام خرمای درجه یک طبقه بندی شود.

مرغوبیت و قیمت مناسب و همچنین نگهداری و انباری خرما قصب خشک آن را در بین مصرف کننده ها محبوب کرده است.

قیمت خرما قصب به شاخص های زیادی وابسته است که قیمت آن را بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان در نوسان نگه داشته است.

 

قیمت خرما قصب

خرمای قصب درجه یک

عوامل موثر بر قیمت خرما قصب

خرما زاهدی یا همان خرما قصب هر چه درشت تر باشد، هرچه محصول گوشتی تر باشد یا به عبارتی آجیلی یا خیلی خشک نباشد، هر چه طلایی رنگ تر باشد و هر چه یکدستی کل بار بیشتر باشد قیمت آن به مراتب بیشتر می شود و خرما زاهدی همانند دیگر خرماها هر چه کیفیت آن بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می شود.

برخی خرما را در انبار و برخی دیگر در سردخانه نگهداری می کنند. هنگام خرید و فروش خرما زاهدی به اینکه محصول در کجا نگهداری شده توجه شود چرا که در کیفیت و قیمت خرما قصب تاثیر گذار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *