قیمت خرما سایر

قیمت خرما سایر شادگان به صورت عمده

قیمت خرما سایر شادگان در سال گذشته چقدر بوده است و چطور می توان خرمای درجه یک استعمران را به صورت عمده ثبت سفارش کرد؟ ارسال عمده خرمای سایر به کلیه شهرها امکان پذیر است.

خرما سایر خوزستان در کنار دیگر انواع خرما در استان خوزستان مانند خرمای کبکاب و خرمای زاهدی از ارقام بسیار مشهور و شناخته شده خرمای این منطقه و البته مشهور در بازار خرمای ایران است و در مناطق وسیعی از استات خوزستان خرمای درجه یک استعمران کشت و فرآوری می شود.

 

قیمت خرما سایر

خرما سایر با قیمت مناسب

قیمت خرما سایر به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خرما سایر به منطقه ای که کشت خرما در آن جا صورت می گیرد وابسته است و همان طور که می دانید خرمای سایر شادگان و کارون از جمله معروف ترین مناطق تولید این خرما شناخته می شود.

قیمت خرما علاوه بر کیفیت به میزان تناژ هم بستگی دارد و همان طور که می دانید خرمای استعمران شادگان اگر به صورت عمده و مستقیم به فروش برسد با قیمت بسیار مناسبی در بازار توزیع می شود.

خرمای سایر بافت نیمه خشک دارد و در تولید شیره خرما و همچنین در صنعت بیسکویت و کلوچه و شیرینی به کار گرفته می شود و به جهت این که طعم دلپذیر و قند آن مطلوب است جایگزین مناسبی برای قند و شکر است.

 

خرمای سایر درجه یک شادگان

توزیع و پخش خرمای مرغوب سایر در سراسر نقاط کشور صورت می گیرد و علاوه بر آن ها خرمای صادراتی استعمران که در منطقه شادگان و کارون به عمل می آید هر ساله در تناژهای بالا برای صادرات آماده بسته بندی شده و یا برای بازارهای داخلی پخش می شود.

در شهریور ماه که خرید و فروش خرمای سایر آغاز می شود بسیاری از شرکت ها و یا بازرگانی های بزرگ اقدام به سفارش و خرید خرمای اعلای سایر می کنند و با توجه به این که خرمای سایر از نظر هسته به دو دسته خرمای سایر با هسته و خرمای سایر بدون هسته دسته بندی می شود بنا به نیاز خریداری می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *