قیمت خرما ربی بسته بندی شده صادراتی

قیمت خرما ربی ایرانشهر و سراوان بسته به این که خرما به صورت بسته بندی شده و یا صادراتی ثبت سفارش می شود متنوع و متغیر است.

خرمای ربی بسته بندی شده و صادراتی با توجه به کیفیت و سایز و نوع محصول و سورت بندی آن تعیین و به کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه صادر می شود.

خرما ربی صادراتی باید تفاوت هایی با دیگر انواع خرما که مصرف داخلی دارند داشته و از کیفیت و قیمت و بسته بندی خوب و مطابق با استانداردهای جهانی برخوردار باشد.

البته در مصارف داخلی هم نشان کیفیت و مرغوبیت انواع خرما و قیمت آن در میزان خرید و مصرف بسیار مهم است.

قیمت خرما ربی

بهترین خرمای ربی صادراتی

قیمت خرما ربی صادراتی

در سال های اخیر همان طور که می دانید به جهت ضعف مدیریت و نبود امکانات و تجهیزات کافی برای بسته بندی انواع خرما، مشکلاتی در صادرات انواع خرمای سیستان و بلوچستان ایجاد شده بود که خوشبختانه با تلاش و پیگیری فراوان، خرما ربی ایران با ایجاد امکانات و تجهیزات پیشرفته در سورت بندی و عرضه محصول خرما به صورت بسته بندی شده برای صادرات آماده می شود و بسیار باکیفیت این کار انجام می شود.

خرما مضافتی ایران و خرما ربی سیستان و بلوچستان در کنار هم بازار خوبی برای صادرات دارند. قیمت خرما ربی صادراتی با توجه به میزان سفارش خریدار و همچنین نوع بسته بندی و کیفیت خرما هم در نظر گرفته می شود.

صادرات خرما به صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است و تمام گواهینامه های لازم و استانداردهای بهداشتی برای محصول اخذ می گردد.

 

قیمت خرما ربی

خرمای ربی به صورت عمده

 

قیمت خرما ربی بسته بندی شده

در جهان امروز و برای رفاه حال مشتریان برای هر محصولی از جمله خرما که ثبت جهانی هم شده است نوع بسته بندی و کیفیت مورد دقت و توجه فراوان است.

خرما ربی و بسیاری دیگری از انواع خرمای ایران در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی سفارش داده می شوند و تعداد دیگری هم بسته بندی های چند صد گرمی در کارتن مادر را بیشتر می پسندند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *