قیمت خرما استعمران

قیمت خرما استعمران صادراتی با قیمت ارزان

قیمت خرما استعمران به نوع و کیفیت خرما بستگی دارد و همچنین اگر خرمای صادراتی مورد نظر شما ارزان قیمت است به جهت فروش بی واسطه و مستقیم آن است.

خرما سایر خوزستان از نظر هسته به دو دسته با هسته و بدون هسته تقسیم بندی می شود و اگر چنانچه فروش بر اساس تعداد و وزن خرما باشد و گرید بندی بر اساس تعداد خرما انجام شود به چند دسته سلکت، سوپر سلکت، درهم و …… تقسیم بندی می شود که بی نهایت می تواند در هنگام خرید خرمای استعمران و قیمت خرما استعمران به شما کمک نماید.

 

قیمت خرما استعمران صادراتی ارزان

خرمای سایر به صورت اختصاصی مهد کشت و پرورش خرما سایر اعلاء و باکیفیت است و می توانید برای مصارف روزانه و یا در تناژهای بالاتر اقدام به خرید آن نمایید.

مصرف کننده خانگی ترجیح می دهد که از خرمای سایر باکیفیت با بسته بندی مناسب خریداری کند و همچنین البته برای صادرات هم بسته بندی و انتخاب بهترین خرمای سایر صادراتی با کیفیت درجه یک در اولویت خواهد بود.

خرمای صادراتی استعمران توسط کشاورزان در فصل برداشت جمع آوری می شود و با دستگاه ها و یا به صورت دستی ضایعات خرما جدا می شود و بهترین و مرغوب ترین خرما سایر درجه یک در اختیار خریدار قرار می گیرد.

قیمت خرما استعمران برای صادرات و یا مصارف خانگی به نوع خرما، کیفیت و سورت آن و همچنین تناژ خریداری شده و یا حتی نوع بسته بندی مرتبط است و قیمت های به روز شده در سایت در اختیار شما قرار میگیرد.

 

قیمت خرما استعمران

خرما استعمران کارون

مناطق کشت و پرورش خرما سایر

خرما سایر خوزستان برای مدت طولانی حتی تا بیش از یک سال قابل نگهداری است کهبا کیفیت ترین خرمای سایر خوزستان مربوط به منطقه شادگان و کارون می باشد.

ما توانسته ایم با همکاری باعداران و کشاورزان و کارشناسان میزان ۱۰۰۰ تن خرمای درجه یک سایر را برای شرکت ها و بازرگانی ها تامین نماییم.

اطلاعات مربوط به ارقام دیگر صادراتی خرما مانند خرما مضافتی و خرمای کلوته را در سایت جستجو نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *