قیمت خرمای سایر صادراتی با بهترین بسته بندی

قیمت خرمای سایر صادراتی به چند عامل مهم وابسته است که از همه مهمتر کیفیت و ظاهر و بسته بندی خرما و منطقه ای است که خرما از آنجا برداشت شده است. بهترین بسته بندی خرمای استعمران صادراتی در این مجموعه شکل میگیرد.
قیمت خرمای سایر صادراتی توسط افراد باتجربه و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت داشته اند تعیین می شود و البته در بازار داخلی و یا برای صادرات خرما سایر عوامل و نوسانات ارزی هم موثر هستند. در این میان این واحد سعی داشته است با ازائه خدماتی برتر به شرکت ها و تجار در امر صادرات انواع خرمای استعمران، خرمای شاهانی، خرای زاهدی و خرمای پیارم کمک های درخور توجه نماید.

 

قیمت خرمای سایر صادراتی

خرما سایر درجه یک

قیمت خرمای سایر صادراتی درجه یک

عوامل تعیین کننده قیمت خرما را برای شما برشمردیم. خرمای سایر در استان خوزستان به صورت عمده ای کشت و پرورش داده می شود. خرمای سایر مانند خرمای کبکاب، زاهدی و برحی در خوزستان هم برای بازار داخلی و هم برای صادرات کشت می شود. خرما سایر خوزستان به دو دسته بدون هسته و با هسته تقسیم میشود و یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری نوع خرمایی است که تولید و برداشت می شود و گرید بندی خرما هم می تواند در تعیین قیمت ها نقش موثری داشته باشد. خرما استعمران سوپر سلکت، سلکت، و یا خرما استعمران درهم هر یک با قیمت های مختلف عرضه می شود.

 

قیمت خرمای سایر صادراتی

خرما سایر بسته بندی کارتنی

بهترین خرمای سایر بسته بندی

تقریبا در اواخر تایستان زمان کاشت نخل خرما سایر است و البته بعد از ۲ سال می توان از درخت خرما برداشت محصول داشت. باکیفیت ترین خرمای استعمران صادراتی مربوط به منطقه شادگان و کارون است. خرما استعمران نه تنها بر اساس هسته ( با و بدون هسته ) بسته بندی می شود بلکه به سفارش خریدار این کار به بهترین شیوه انجام می شود. خرمای سایر را در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی بسته بندی می کنند و برای صادرات بهترین و مرغوب ترین خرما سایر انتخاب و سورت و گرید بندی می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *