فروش خرما کلوته جیرفت

فروش خرما کلوته جیرفت جهت صادرات

فروش خرما کلوته جیرفت هم برای تازه خوری و هم جهت صادرات بسیار مورد توجه است و سفارش می شود. خارک خرما کلوته سبز رنگ است و به مرور تغییر رنگ می دهد و سپس قرمز شده و به حالت رطبی در آمده و شیرین می شود. خرما کلوته در مرحله خرما قهوه ای کم رنگ و پر رنگ درآمده و برای فروش آماده می شود.
نخل خرما کلوته در تیرماه کاشته شده و گرده افشانی آن در فروردین ماه صورت می گیرد. شرایط آب و هوایی سبب می شود که ابتدا برداشت از شهرهای جنوبی کرمان آغاز شود و سپس به شهرهای شمالی می رسد. خرما کلوته جیرفت از بهترین ارقام خرمای صادراتی کرمان است.

 

فروش خرما کلوته جیرفت با کیفیت عالی

قبلا هم یادآور شدیم که خرما کلوته جیرفت و عنبرآباد از ارقام صادراتی و پرفروش و پر مصرف انواع خرما هستند. فروش خرما کلوته جیرفت با توجه به ویزگی های آن بسته به سفارش و تناژ مورد نیاز، سورت شده و تحت برند خاص و با بسته بندی های متنوع برای صادرات آماده می شود و یا حتی برای فروش و مصرف داخل کشور در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی و دست چین شده بسته بندی می شود.

خرمای کلوته به جهت شباهت فراوانی که به خرمای مضافتی دارد در هنگام خرید و فروش بسیار مورد دقت قرار می گیرد و توسط افراد متخصص از یکدیگر تفکیک می شود. در فصل فروش خرما کلوته جیرفت می توانید با قیمت مناسب تر اقدام به ثبت سفارش و پیش خرید نمایید.

 

فروش خرما کلوته جیرفت

قیمت خرما کلوته جیرفت

قیمت فروش خرمای کلوته

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت هر یک از انواع خرمای ایران موثر هستند. تنوع تولیدات و محصولات در زمینه خرما در ایران بسیار زیاد است و بنابراین هر یک از انواع خرما مانند: خرمای زاهدی، خرمای کبکاب، خرمای مضافتی و خرمای پیارم و…..که هر یک در استان های مختلف کشت و پرورش می شوند دارای قیمت های مختلف در زمان های مختلف هستند. فروش و قیمت گذاری خرمای کلیته بر اساس کیفیت خرما و منطقه کشت، طعم خرما و قابلیت نگهداری و حمل و نقل تعیین می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *