فروش خرما پیارم

فروش خرما پیارم درجه یک با بهترین قیمت

فروش خرما پیارم درجه یک با بهترین قیمت انجام می شود چرا که خرمای موجود به صورت دست اول و بدون واسطه با بهترین و نازلترین قیمت تهیه و آماده سازی می شود.

فروش خرما پیارم درجه یک با بهترین قیمت با آماده سازی و گرید بندی بسیار عالی و با کیفیت درجه یک به صورت اینترنتی انجام می شود و یا برای دریافت اطلاعات کارشناسان آماده پاسخگویی هستند.

 

فروش خرما پیارم

خرما پیارم با قیمت ویژه

فروش خرما پیارم با قیمت عالی

خرما پیارم درجه یک از بهترین نخلستان ها تولی و فرآوری شده است و فروش خرما پیارم عمده و بدون واسطه و به صورت دست اول برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ اهمیت ویژه دارد.

در تولید خرما ارگانیک پیارم که تقریبا می توان گفت هیچ گونه موار شیمیایی در زمان داشت استفاده نمی شود به همین دلیل در سال ۱۳۹۶ خرمای پیارم حاجی آبادبه عنوان مرغوب ترین خرمای صادراتی کشور شناخته شده است.

حاجی آباد با آب و هوای گرم و خشک و خاک حاصلخیز از بهترین مراکز کشت و برداشت این محصول است و قیمت عالی ویژه، فروشخرما پیارم را برای هر بازرگانی مورد توجه قرار داده است.

خرمای خشک پیارم در بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از نخلستانهای شهرستان حاجی آباد پرورش داده می شود. از جمله این مناطق می توان به روستاهای پرآفتاب، دهستان پایین و بالا، نیزار، درآگاه، گهکم، گنج در شهرستان حاجی‌آباد اشاره کرد.

 

فروش خرما پیارم

خرما پیارم هرمزگان

بهترین خرمای استان هرمزگان

در استان هرمزگان و خوزستان بهترین و مرغوب ترین ارقام خرمای ایران کشت و تولید می شود اما خرما پیارم درجه یک حاجی آباد که در استان هرمزگان تولید می شود را می توان بهترین خرما پیارم جهان معرفی کرد.

خرید و فروش خرما پبارم کاری است که این مجموعه بدن واسطه و با قیمت بسیار ارزان انجام می دهد و خرمای مورد نیاز را برای بسته بندی و صادرات و یا مصرف داخل آماده می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *