فروش خرما سایر با بهترین قیمت

فروش خرما سایر که یک خرمای منحصر به فرد می باشد و در آمریکا و اروپا به علت خصوصیت های خوب آن همواره سالیان سال شناخته شده است با بهترین قیمت و با تهیه و تامین در سریع ترین زمان از طریق این مجموعه صورت میگیرد.
همچنین خرمای سایر بهترین نوع خرمای صادراتی ایران می باشد و بیشترین صادرات آن به کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، مالزی، هند، روسیه و امارات و دیگر کشور ها است. خرمای سایر نیمه خشک بوده و نیاز به نگهداری در سرد خانه ندارد به همین دلیل تازگی خود را حفظ می کند. بدون سردخانه عمر ماندگاری این خرما به هجده ماه هم می رسد و ماه برداشت این محصول نیز در شهریور ماه می باشد. قیمت خرما سایر هم به مجموعه ای از این عوامل بستگی دارد که یکی از آن ها شرایط نگهداری مطلوب است.

 

فروش خرما سایر

فروش خرما استعمران اعلاء

قیمت فروش خرما سایر

خرمای سایر به علت اینکه به طور مستقیم از باغداران استان هایی مثل استان خوزستان تهیه می شود. با قیمتی بسیار مناسب به دست مشتری می رسد بنابراین اطمینان داشته باشید خرمای سایر درجه یک که از ما دریافت خواهید کرد ، بدون واسطه و با کمترین قیمت ممکن به دست شما می رسد. خرما استعمران به دو صورت با هسته و بدون هسته به فروش می رسد  انتخاب هر یک از انواع خرما به عهده خریدار است. حتی امروزه طعم های مختلفی به خرما داده می شود که این امر در قیمت و جذب مشتری مهم است.

 

فروش خرما سایر

خرما سایر بسته بندی شده

فروش خرما استعمران بسته بندی شده

امروزه بسیاری از محصولات باغی هم به شکل فله و هم به صورت بسته بندی شده به فروش می رسند و علاوه بر رعایت کیفیت و استاندارد نوع بسته بندی و کیفیت آن هم به میزان قابل توجهی در قیمت و فروش محصول تاثیرگذار است. به علاوه ی تمامی موارد فوق، بسته بندی محصول طبق سفارش خود خریدار در بسته های کوچک ، متوسط ، بزرگ و یا … می باشد .
مجموعه و شرکت ما جهت تامین خرمای دست اول و درجه یک سایر، خرما پیارم و خرمای زاهدی و ارقام دیگر خرما برای بازار های داخلی و خارجی آماده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *