فروش خرما استعمران

فروش خرما استعمران شادگان با قیمت ارزان

فروش خرما استعمران که در شادگان و کارون کشت شده است به صورت مستقیم و با قیمت ارزان به صورت عمده و با تخفیف های استثنایی انجام می شود.

خرما استعمران درجه یک و با کیفیت عالی در چه منطقه ای کشت می شود و چگونه می توان از فروش به صورت عمده بهره لازم را برد؟

 

فروش خرما اسنتعمران

خرما استعمران ارزان قیمت

فروش خرما استعمران با قیمت ارزان

فروش خرما استعمران که در استان خوزستان کاشت و تولید می شود مانند دیگر انواع خرما در استان مانند خرما کبکاب، خرمای زاهدی و دیگر ارقام خرما به صورت عمده است و جنبه تجاری دارد و مابقی ارقام مانند دیری، حلاوی، خضراوی و بریم هم در این منطقه به عمل میآید.

بیش از ۷۰ درصد از زمین های زیر کشت استان خوزستان به خرمای استعمران اصل اختصاص یافته است.

از ویژگی های خرما استعمران می توان به شکل ظاهری خرمای سایر خوزستان که به شکل بیضی است اشاره کرد و دیگر این که خرمای سایر شادگان و کارون، نیمه خشک بوده و پوست قهوه ای تیره دارد.

فروش خرما استعمران به صورت عمده صورت می گیرد و بر اساس هسته به دو دسته با هسته و بدون هسته طبقه بندی می شود و دیگر این که خرما استعرمان باکیفیت بر اساس تعداد خرما در ۴۵۵ هم گرید بندی می شود.

خرمای گرید بندی شده بر اساس نیاز بازار و یا ورود به بازار داخل با قیمت ارزان و کیفیت عالی دسته بندی شده و بر حسب سفارش خرید در سریع ترین زمان ممکن تحویل شرکت ها می شود.

 

فروش خرما استعمران

خرمای باکیفیت شادگان

خرمای باکیفیت سایر شادگان

همان طور که قبلا اشاره کردیم باکیفیت ترین خرمای سایر خوزستان مربوط به منطقه شادگان و کارون است و خرمای استعمران با بهترین کیفیت را می توان بری مدتی طولانی تا بیش از یک سال هم قابل نگهداری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *