صادرات خرما زاهدی

صادرات خرما زاهدی درجه یک

صادرات خرما زاهدی درجه یک و فروش مستقیم بهترین خرمای خشک زاهدی با قیمت پایین و بدون و اسطه برای شرکت های بزرگ اهمیت دارد و این مجموعه اماده همکاری با تجار بزرگ است.

خرمای زاهدی را می توان یکی از پرطرفدارترین انواع خرمای ایران دانست که در بازارهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب و انبارداری ساده شناخته می شود.

صادرات خرما زاهدی برای شرکت ها وبازرگانی های بزگ بسیار پراهمیت است چرا که می توانند خرمای درجه یک خشک زاهدی را به کشورهایی مانند عراق، روسیه، بحرین، ترکیه، انگلیس، کانادا و استرالیا و دیگر کشورهای اروپایی صادر کرده و از این راه ایجاد اشتغال و درآمدزایی حاصل خواهد شد.

 

صادرات خرما زاهدی

خرما زاهدی صادراتی

صادرات خرما زاهدی به سراسر دنیا

صادرات خرما زاهدی با طی کردن مراحلی مانند جمع آوری خرماهای ضایعاتی و بلبل خورده و کرم خورده شروع می شود و خرمای مرغوب قصب جداسازی می شود.

متناسب با بازار هدف خرمای زاهدی خشک را به صورت سفارشی پولیش کرده تا گرد و غبار آن از بین رفته و سپس متناسب با سفارش در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و یا در بسته های ۲ کیلویی طرح خانواده و حتی در بسته های کوچک ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی و زیپی صادر می شود.

خرما قصب برای صادرات حتما باید گواهی بهداشت داشته باشد و دیگر مدارکی هم که برای صادرات به کشور مقصد نیاز است و از جمله گواهی بهداشتی نباتی هم باید تهیه شود.

 

صادرات خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی کارتنی

خرمای خشک درجه یک

مشخصات و کیفیت ظاهری خرما زاهدی در مصرف داخلی و یا برای صادرات اهمیت زیادی دارد.

خرما خشک درجه یک از بهترین نخلستان ها جمع آوری می شود و در ضمن باکیفیت است و رنگ زرد طلایی دارد و بسیار گوشتی است و یکدستی بار از دیگر ویژگی های خرمای زاهدی درجه یک است.

در قیمت گذاری خرمای زاهدی آن چه که مورد توجه است نوع بسته بندی و کیفیت، سورت و وزن بسته ها است که قیمت نهایی را با توجه به میزان عرضه و تقاضا مشخص می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *