صادرات خرما ربی

صادرات خرما ربی با بهترین کیفیت

صادرات خرما ربی با بهترین کیفیت صورت می گیرد و ایران در بازار خرمای صادراتی فعالیت چشمگیر داشته و بیشترین صادرات خرما خشک ربی به کشورهای روسیه و ترکیه است.

خرما ربی خشک زابل و ایرانشهر با کیفیت های مختلف عرضه می شوند و امکان خرید انواع خرما ربی فراهم شده است. با توجه به این که خرما ربی صادراتی یکی از پرطرفدارترین انواع خرما در جهان است، امکانات صادرات خرما ربی را با مجوز فراهم نموده ایم.
خرما ربی سیستان و بلوچستان ثبت جهانی شده است و به جهت شکل ظاهر آن به خرمای نیمه خشک ربی معروف و شناخته می شود. در منطقه سیستان و بلوچستان انواع دیگر خرما هم کشت می شود که از جمله می توان به خرما مضافتی، حلیله و آبروگن و و کروچ اشاره کرد.

صادرات خرما ربی

انواع خرما خشک صادراتی

می توان اذعان داشت که سیستان و بلوچستان مهد کشت و تولید انواع خرما خشک ربی است و به جهت کیفیت، مهم ترین و معروف ترین انواع خرما ربی به منطقه ایرانشهر، سراوان،دامن و دلگان…..اشاره می کنیم که بهترین خرمای صادراتی در این مناطق به عمل می آید. برای صادرات خرما خشک ربی بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی و حتی بسته های کوچک زیپی مرسوم است که به سفارش مشتری خرما شستشو و حتی روغن خورده می شود.

 

صادرات خرما ربی

صادرات خرما ربی زابل

این مجموعه تمام تلاش خود را برای بهبود بخشیدن هر چه بیشتر محصول مورد نظر یعنی انواع خرما ایران برای ورود به بازار صادرات خرما ربی انجام داده است. از جمله کیفیت و تناسب بسته بندی خرما است که در صادرات انواع خرما زابل بسیار مهم است. بسته بندی خرما را علاوه بر بسته های مرسوم در بسته بندی های جدید و نانو و در پاکت هایی با وزن کمتر آغاز کرده ایم و این امر برای گسترش و رونق بازار صادرات انواع خرما زابل اهمیت فوق العاده و نتایج مطلوب داشته است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت و راه های ازتباطی مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *