صادرات خرمای پیارم

صادرات خرمای پیارم با بهترین قیمت

صادرات خرمای پیارم با بهترین قیمت به روز شده در سایت درج می گردد و نوسانات قیمت و ثبت سفارش عمده به صورت اینترنتی صورت میگیرد و سریع ترین روش برای خرید عمده باکیفیت خواهد بود.

صادرات خرمای پیارم با بهترین قیمت برای شرکت های بزرگ و بازرگانی ها و تجار اهمیت فراوان دارد چرا که قیمت عمده خرمای پیارم می تواند بر قیمت فروش و عرضه بهترین خرمای جهان تاثیرگذار باشد.

خرمای پیارم ایران از شهرت جهانی برخوردار است و ثبت جهانی هم شده است و همان طور که می دانید صادرات خرمای پیارم طبق شرایط و ضوابط گمرک و نیازهای کشورهای مقصد انجام می شود.

صادرات ارقام مختلف خرمای ایران از جمله بهترین خرما پیارم باید بر اساس نیازهای و سفارشهای مورد تقاضای کشورهای خریدار ثبت سفارش و عقد قرارداد تنظیم گردیده و امور گمرکی به تمامی در خصوص کالاهای صادراتی مانند خرمای اصل پیارم صورت گیرد.

 

صادرات خرمای پیارم

خرمای صادراتی هرمزگان

اهمیت صادرات خرمای پیارم

خرما پیارم یکی از مهمترین و مشهورترین ارقام خرمای هرمزگان است و بسیار باکیفیت و با قیمت های متنوع خرید و فروش می شود.

کیفیت و ظاهر خرما، مزان تقاضای بازار، نوع محل کشت خرما و عواملی مانند نوسانات ارز در کشور و دیگر کشورهای جهان از جمله عواملی است که بر تجارت خرما پیارم تاثیر می گذارد.

خرمای صادراتی پیارم به جهت کیفیت بالا و میزان تولید بالای آن در جهان بازار خوبی دارد و حتی در بازارهای داخلی کشور هم بسیار عالی مورد توجه است.

خرمای درجه یک پیارم از ارقام خشک خرما محسوب می شود و البته به جهت نگهداری و حمل آسان و انبارداری ساده مورد توجه بسیاری از تجار است.

 

صادرات خرما پیارم

خرما پیارم با قیمت مناسب

قیمت خرید و فروش خرمای پیارم

تولید خرما درجه یک هرمزگان برای صادرات خرمای پیارم در مناطق کوهپایه ای و شمالی صورت می گیرد و شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان از بهترین مناطق تولید خرما اصل پیارم است.

بهترین نخلستان های پیارم در روستاهای شهدادی، دراگاه، سرچاهان، معدنوئیه، طارم، تزرج و همچنین اطراف شهرستان حاجی آباد می باشد.

قیمت خرید و فروش خرما پیارم به عواملی متعدد بستگی دارد که می توانید در سایت به مجموعه ای از این عوامل توجه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *