سفارش خرما پیارم

سفارش خرما پیارم جهت بازار داخل و صادرات

سفارش خرما پیارم جهت بازار داخل و خارج تهیه و آماده سازی می شود و به این ترتیب بهترین و مرغوب ترین خرمای ایران را از این مجموعه با پایین ترین قیمت دریافت نمایید.

سفارش خرما پیارم جهت بازار داخل و صادرات به چندین صورت انجام می گیرد مانند: تهیه و آماده سازی بهترین خرما پیارم سوپر، خرما پیارم معمولی یا سلکت، خرما پیارم درجه دو، خرما پیارم، طلایی، خرما یپارم بدون هسته، خرما یپارم درجه سه یا صنعتی.

 

سفارش خرما پیارم صادراتی

هر یک از انواع خرمای پیارم که سفارش داده شود در سریعترین زمان ممکن تامین و آماده سازی می شود و سفارش خرما پیارم مرغوب و ارگانیک با قیمت بسیار مقرون به صرفه از طریق این مجموعه پذیرفته خواهد شد.

ظاهر خرما و سایز آن در قیمت گذاری و طبقه بندی خرما پیارم اصل مهم است و خرما پیارم سوپر برای این که بهترین و بالاترین سطح کیفی را دارد بیشتر برای صادرات استفاده می شود.

خرمای پیارم صادراتی بسیار مشکی و شکیل است و سایز آن از ۴ الی ۵ سانتیمتر است و به این ترتیب هر چه رنگ خرما کمرنگ و سایز آن کوچک تر باشد در سطوح پایین تر طبقه بندی قرار میگیرد.

 

سفارش خرما پیارم

خرما پیارم بسته بندی شده

قیمت خرما یپارم با تنوع بسته بندی

سفارش خرما پیارم و خرید و فروش آن از طریق اینترنتی صورت میگیرد و نوع محصول و نوع بسته بندی و میزان عرضه و تقاضا در قیمت خرما پیارم تاثیرگذار است. در سال ۱۳۹۶ خرمای پیارم درجه یک در زمان برداشت حدود ۱۴ الی ۱۸ هزارتومان شروع شده و تا ۳۰ هزار تومان هم در بازار خرما خرید و فروش شده است.

بسته بندی خرما پیارم برای بازار داخل و صادرات متنوع است و در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عددی مقوایی و حتی لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی تهیه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *