عرضه مستقیم خرما

آیا به دنبال سرمایه گذاری در خرما هستید و می خواهید سرمایه گذاری حرفه ای انجام دهید؟ چقدر سرمایه برای این کار مناسب است؟ سرمایه گذاری در کدام نوع خرما مناسب تر است؟ پس از سرمایه گذاری در خرما چگونه بازار هدف خود شناسایی کنیم؟

کشور ایران از بزرگترین کشورهای تولید کنندگان بزرگ و از بهترین صادر کنندگان خرما در جهان می باشد که در سال ۱۳۷۲ با صادرات بیش از ۱۰۰ هزار تن انواع خرما مقام اول را در دنیا کسب نمود.
میزان تولید خرما در دنیا بیش از ۷٫۵ میلیون تن می باشد که سهم ایران از این تولید بیش از ۱٫۲ میلیون تن می باشد.

به طور کلی می توان گفت ایران با تولید ۱۶% از تولید خرما جهان، بعد از مصر، بزرگترین تولید کننده خرما می باشد و کشورهای الجزایر، عربستان، عراق، پاکستان، سودان، عمان، عمارات متحده عربی و تونس به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار دارند.

بهترین خرما صادراتی

بازار هدف صادراتی انواع خرمای ایران :

علاوه بر سرانه مصرف خرما در ایران که بیش از  ۵ کیلوگرم است، آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که ایران در چهار ماهه نخست سال ۱۳۹۶ حدود ۸۰ میلیون دلار خرمای صادراتی به ۷۲ کشور جهان از جمله پاکستان، هند، عراق، ترکیه، قزاقستان، قطر، امارات متحده عربی، عمان، روسیه، چین، آلمان، انگلستان، افغانستان، ترکیه، مالزی، کانادا و غیره صادر کرده است.

سرمایه گذاری در خرما، خرما صادراتی

سوالاتی که قبل از سرمایه گذاری در خرما باید دانست :

سهم شما از این میزان عرضه و صادرات خرما چقدر می باشد؟

چگونه می توان سهمی از فروش و صادرات خرما داشت؟

آیا سرمایه گذاری در خرما مناسب است؟

چه زمانی برای سرمایه گذاری خرما مناسب است؟

کدام نوع خرما برای سرمایه گذاری و کسب و کار شما مناسب است؟

شما میتوانید از طریق ارتباط با ما پاسخ همه سوالات خود را بدست آورده و تجربه سرمایه گذاری حرفه ای با خرمای آراد را کسب کنید.

مشاوره و فروش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .