خرید عمده خرما استعمران

خرید عمده خرما استعمران با قیمت ارزان

خرید عمده خرما استعمران برای خریدار چند مزیت دارد از جمله این که با قیمت ارزان و بدون واسطه می تواند خرمای مورد نیاز خود را تامین کند. قیمت ارزان خرما برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ اهمیت ویژه ای دارد و ما این امکان را در اختیار داریم که بهترین و مرغوب ترین خرمای ایران را بدون واسطه و به صورت عمده برای فروش آماده نماییم.
خرمای استعمران درجه یک بسته بندی شده یکی از انواع خرماهای پرورش داده شده در ایران است.

 

خرید خرمای استعمران

خرما استعمران درجه یک

 

به طور کلی می شود گفت خرمای استعمران یا همان خرما سایر خوزستان از مرغوب ترین گونه های خرمای کشت شده در کشور و حتی در جهان به شمار می آید و بازار خرید و فروش بسیار بزرگی را شامل می شود. خرمای استعمران ایران توجه بسیاری از تاجران بزرگ و مشتریان گران قدر را به خود جلب کرده است .
خرمای درجه یک سایر در حال حاضر در برخی شهرهای جنوب کشور مانند خرمای شادگان و کارون تولید و بسته بندی و توزیع می شود.

 

زمان خرید عمده خرما استعمران

خرما استعمران درجه یک پس از برداشت در اوایل مرداد ماه و یا شهریور، به کارخانه ها حمل شده و خرما در آنجا بعد از شستشو و انجام آزمایش ، بر اساس ویژگی های کیفی درجه بندی و آماده ی بسته بندی و عرضه می شوند و قبل از این مراحل بسیاری از بازرگانان و شرکت ها سفارشات خود را به کشاورز اعلام می کنند.

خرمای استعمران درجه یک رنگی قهوه ای و اندازه ای حدود چهار یا پنج سانتی متری دارد. خرمای استعمران به صورت عمده و بعد از سورت، گریدبندی و شستشو، روغن زده و در کارتن بسته بندی می گردد. خرید عمده خرما استعمران در زمان و موقعیت مناسب به شما کمک می کند که خرید موفقی داشته باشید.

 

خرید عمده خرما استعمران

خرما استعمران ارزان قیمت

 

خرما استعمران ارزان قیمت اهواز

خرمای سعمران مرغوب اهواز به علت کیفیتی که شاهدش هستید، سهم زیادی از صادرات خرمای ایران را به خود اختصاص داده است که این میزان صادرات واقعا قابل توجه و مهم می باشد. در خوزستان ارقام متنوعی مانند خرما زاهدی و خرمای کبکاب هم کشت می شوند که جنبه تجاری دارند و از ارقام دیگر،به خرمای دیری، حلاوی، شکری و ….اشاره می کنیم.

خرید یا فروش خرما استعمران از زمان برداشت آغاز می شود و همین امر موجب می گردد که بتوانید با قیمت ارزان و بدون واسطه ثبت سفارش نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *