خرید خرما کلوته جیرفت به صورت فله

خرید خرما کلوته جیرفت برای پخش و توزیع و فروش به صورت عمده و فله عرضه می شود و این محصول در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری و در بسیاری از مناطق جنوبی ایران کشت می شود.
خرمای ایران بسیار متنوع و ارقام مختلفی دارد که به خرما کلوته جیرفت می توانیم اشاره کنیم و خرید خرما کلوته در بسیاری از فروشگاه ها و با برندهای متنوع عرضه می شود. قسمت اعظم کشت این محصول در استان کرمان است. خرما کلوته جیرفت بسیار مشهور است و خرید و فروش خرما کلوته جیرفت به صورت عمده و فله بازار جهانی دارد و البته ارقام دیگری از خرمای ایران مانند خرما زاهدی ، خرما مضافتی و خرما استعمران هم برای صادرات، بازارهای خاص خود را دارند.

 

خرید خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته درجه یک عنبرآباد

فروش عمده خرما کلوته عنبرآباد

خرمای صادراتی کلوته باید تمام ویژگی ها و شرایط لازم برای صادرات را داشته باشد. خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد را می توان از بهترین های خرمای صادراتی نام برد. گروه خرمای ما که فعالیت خود را به صورت عمده و با قیمت های مناسب عرضه می کند، بهترین خرمای کلوته درجه یک  را به شما معرفی کرده و اقدام به تهیه و تامین و فروش عمده و به صورت فله آن می کند. بسته بندی و سفارش تحت برند انجام می شود. شناخت و تشخیص خرما مضافتی از خرما کلوته بسیار سخت است و باید توسط افراد متخصص این کار انجام شود. میوه این نوع خرما نسبتا” درشت است و کشیده و میزان رطوبت ان می تواند با توجه به زمان برداشت متغیر باشد.

خرید خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته بسته بندی شده

خرید خرما کلوته جیرفت بسته بندی شده

انواع خرمای ایران چه برای مصارف داخلی و خارجی به صورت بسته بندی شده بسیار مورد پسند است. بسته بندی خرما کلوته هم در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی، ۲ و ۳ کیلویی که دست چین هستند، و بسته های کوچک که در مادر کارتن قرار گرفته، صورت می گیرد. خرمای بسته بندی شده به جهت فرآیندهای نگهداری به مدت طولانی تر قابل نگهداری هستند و کیفیت خرما بدین وسیله حفظ می شود. خرید خرما کلوته جیرفت به صورت فله سبب همکاری های نزدیک و قیمت گذاری مناسب شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *