خرید خرما پیارم

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان از طریق این مجموعه با کیفیت درجه یک و بدون واسطه امکان پذیر است و سفارشات به صورت اینترنتی ثبت و تماس گرفته خواهد شد.

خرید خرما پیارم به صورت های مختلف انجام می شود که در حال حاضر برای خرید خرما پیارم با قیمت ارزان بهترین روش سفارش و خرید آنلاین است که بر سرعت و کیفیت کارها می افزاید.

 

خرید خرما پیارم

خرمای پیارم گرید بندی شده

خرید خرما پیارم با گریدهای متنوع

همان طور که می دانید خرما یکی از ارقام بسیار مشهور وپرمصرف است و خرمای پیارم درجه یک مانند خرما کلوته، خرمای مضافتی و دیگر انواع خرمای صادراتی بسیار شناخته شده است و در استان هرمزگان و در ناحیه حاجی آباد بهترین و مرغوب ترین خرمای اصل پیارم کشت و تولید می شود.

خرید خرما پیارم به روش های مختلف و بر اساس میزان تناژ مورد نیاز و یا کیفیت و میزان هزینه ها صورت می گیرد و به این ترتیب این مجموعه با همکاری خریدار و پذیرش ثبت سفارشات، اقدام به تهیه و تامین و آماده سازی بهترین خرما پیارم خواهد کرد که برای بسته بندی و ارسال به بازار داخلی و یا برای صادرات مناسب است.

خرید خرما پیارم به صورت مستقیم و بدون واسطه است و همکاری های نزدیک بین کارشناس و شرکت ها صورت می گیرد.

 

خرید خرما پیارم

خرما پیارم با قیمت مناسب

قیمت خرما پیارم چقدر است؟

قیمت خرما یپارم دارای نوسان است و بستگی به کیفیت و منطقه ای که خرما در آن جا به عمل آمده است دارد و علاوه بر آن تناز سفارش شده و گرید و زمان تحویل و ثبت سفارش و حتی نوسانات بازارهای داخلی و خارجی بر قیمت خرمای پیارم موثر است.

قیمت خرمای پیارم بین ۱۴ تا ۱۸ هزار تومان و حتی در مواردی تا ۳۰ هزار تومان هم خرید و فروش شده است و البته قیمت ها مربوط به سال گذشته است و برای دریافت لیست قیمت فروش عمده خرما سایر می توانید به سایت مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *