خرید خرما سایر

خرید خرما سایر صادراتی خوزستان

خرید خرما سایر خوزستان صادراتی را از هم اکنون آغاز نموده تا بتوانید با قیمت ارزان و مشتقیم و بدون واسطه خرمای مورد نیاز خود را جهت بسته بندی تهیه نمایید.

خرما سایر توسط شرکت ها و بازرگانی های بزرگ و کارخانجات برای تهیه کیک، بیسکویت و شیرینی جات و همچنین برای تهیه شیره خرما و ترشی و لواشک مصرف می شود و این ها مواردی است که به غیر از مصرف روزانه خرما است.

 

خرید خرما سایر خوزستان

خرید خرما سایر خوزستان توسط شرکت هایی که قصد صادرات ارقام متنع خرما را دارند امری رایج است و به همین جهت هم بهترین خرما سایر خوزستان برای مصرف روزانه و یا برای بسته بندی و صادرات خرما توصیه می شود.

تقریبا اواخر تابستان زمان کاشت نخل خرما سایر می باشد و حداقل بعد از گذشت ۲ سال زمان باردهی آن فرا می رسد و میزان بازدهی هر نخل از ۳۰ الی ۱۵۰ کیلو گرم می باشد، البته نوع منطقه و شرایط آب و هوایی نیز بر این مقدار تاثیر گذار است.

خرما سایر خوزستان معمولا در مردادماه پیش خرید می شود و می توانید با قیمت مناسب خرمای صادراتی سایر را خریداری کنید.

رطب استعمران که حالت رسیده و نرم‌ شده دارد فقط برای مدت کوتاهی قابل نگهداری است و شهریور تا مهر ماه زمان برداشت خرمای استعمران، محصول نهایی نخل است.
خرما برای مدت طولانی حتی تا بیش از یک سال قابل نگهداری است می باشد که باکیفیت ترین خرمای سایر خوزستان مربوط به منطقه شادگان و کارون می باشد.

 

 خرما سایر صادراتی خوزستان

استان خوزستان همان طور که می دانید مهد کشت و پرورش انواع خرما است و خرما مضافتی، خرما پیارم و خرمای استعمران و دیگر انواع خرما در این استان و دیگر استان های جنوبی مانند استان کرمان و هرمزگان و بوشهر به عمل می آید.

ثیت سفارش و خرید خرما سایر درجه یک را از طریق این مجموعه انجام داده و کارهای خود را ساده تر نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *