خرید خرما ربی

خرید خرما ربی ایرانشهر به صورت عمده

خرید خرما ربی از چه زمانی آغاز می شود و بهترین خرمای ایرانشهر که در شرایط کاملا مناسب تولید و برداشت شده است به صورت عمده آماده تهیه و توزیع به سراسر ایران است.

در بیش تر مناطق جنوبی ایران زمین که دارای آب و هوای گرمسیری است اکثر مردم به کشت و پرورش خرما مشغول هستند. از مهم ترین و اصلی ترین مراکز تولید و پرورش خرمای ربی در استان سیستان و بلوچستان می باشد و همچنین خرمای ربی ایرانشهر از مرغوب ترین گونه های خرما کشت شده در این استان به شمار می رود. خرید خرما ربی به صورت عمده ارزان تر است و همان طور که می دانید خرمای مضافتی باید بلافاصله پس از چیدن در سردخانه قرار بگیرد در صورتی که خرمای ربی درجه یک در این حالت پس از خرید شرایط نگهداری ساده تر دارد.

 

خرید خرما ربی

خرما خشک ربی بلوچستان

خرید خرما ربی مرغوب سیستان و بلوچستان

خرمای ربی از نوع ارقام خشک و گوشتی است و حالتی شکلاتی دارد، این خرما نیز مانند خرمای مضافتی بیشترین سطح کشت را به خود اختصاص داده است. خرید خرما ربی ایرانشهر و سراوان و همچنین دلگان که از معروف تربن ارقام خرمای ایران است به صورت عمده برای بسته بندی و صادرات مورد توجه فراوان است. نگهداری خرمای ربی نیاز به سرد خانه ندارد و از مهم ترین مزایای این خرما محسوب می شود به طوری که می توانید این نوع خرما را در محیطی مناسب، تا بیش تر از یک سال نگهداری کنید.

 

خرید خرما ربی

خرما ربی صادراتی

خرما صادراتی ربی ایرانشهر

خرمای ربی حالتی کشیده دارد و هسته نسبتا کوچک و رنگ آن اغلب قهوه ای تیره می باشد و خرمای ربی سیستان و بلوچستان را در دو مرحله ی تازه خوری و نیمه خشک مصرف می کنند. خرمای ربی توجه افراد بسیار زیادی را در جای جای جهان جلب کرده است و مورد پسند مشتریان گوناگون با هر سلیقه و ذائقه ای می باشد خرما خشک ربی به صورت زمینی و هوایی صادرات می شود و کلیه مراحل گمرک برای این محصول اعمال می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *