خرما کلیته

خرما کلیته بسته بندی شده عنبر آباد

خرما کلیته یا همان خرمای کلوته در مناطقی از استان کرمان به صورت گسترده کشت می شود و خرمای کلوته عنبرآباد به صورت بسته بندی و یا فله در بازار کشور توزیع می شود.

خرما کلیته بسته بندی شده عنبرآباد از جمله انواع خرمای باکیفیت و معروف و پر تقاضا در بازار داخل و خارج از کشور است. خرما کلوته درجه یک با بسته بندی با بسته بندی و با برند سفارش گرفته می شود.

خرما کلیته به خرمای کلوته و کریته هم شناخته می شود. کشت این خرما در استان کرمان بسیار فراوان است و در این استان علاوه بر خرمای کلیته ارقام دیگر مانند خرما مضافتی، نگار، خنیزی و هلیه ای هم کشت می شود.

خرما کلیته عنبر آباد و یا همان خرما کلوته عنبرآباد از شهرت جهانی برخوردار هستند و رودبار و کهنوج و رودخانه و فرایاب از دیگر مناطق بیشمار کشت خرما کلوته به شمار می آیند.

 

خرما کلیته

خرما کلوته صادراتی

خرما کلیته صادراتی عنبرآباد

ویژگی هایی که سبب می شود خرمای کلوته ایران برای صادرات مورد اقبال قرار بگیرد هم قیمت ارزان آن و هم کیفیت و طعم عالی آن و همچنین نگهداری و قابلیت حمل آسان آن خواهد بود.

خرما کلیته عنبرآباد تمام خصوصیات خرمای صادراتی درجه یک را دارد و اگر بخواهیم از بهترین نمونه های صادراتی خرما نام ببریم می توانیم به خرمای کلوته جیرفت علاوه بر خرمای عنبرآباد هم نام ببریم.

 

خرما کلیته

خرمای کلوته با انواع بسته بندی

خرما کلوته با انواع بسته بندی

خرمای کلیته به همراه دیگر انواع خرمای تولید شده در نخلستان های کشور مانند انواع خرما زاهدی و خرما ربی و یا خرمای پیارم از بازار مناسب برای صادرات برخوردار است و البته خرمای کلوته شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد که باید این تفاوت ها و تشخیص خرما از طریق افراد متخصص انجام شود.

در بازار داخل و خارج از کشور همچنان که می دانید محصولات زیادی مورد مصرف هستند که از جمله انواع خرما در بین این محصولات جایگاه بالاتری دارد. معمولا خرمای بسته بندی شده که با بهترین شیوه ها و از مرغوب ترین خرمای کلوته تهیه شده است برای خریدار عمده و مصرف کننده خانگی هم حتی بیشتر مورد پسند است.

این خرما در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی تهیه می شود و علاوه بر آن بسته های با وزن کمتر، هر ۱۲ بسته در یک مادر کارتن قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *