خرما کلوته جیرفت با بهترین بسته بندی

خرما کلوته جیرفت با بهترین بسته بندی تولید و توزیع می شود و جایگزین بسیار مناسبی برای خرمای مضافتی با قیمت مناسب تر است.

خرما کلوته یکی دیگر از انواع خرمای تولیدی در کشور است که با بهترین بسته بندی و در مناطقی همچون عنبرآباد، جیرفت، رودبار، منوجان، رودخانه و فاریاب در نخلستان های این مناطق کشت می شود و خرما کلوته ایران دارای شهرت و رقابت جهانی است. خرما کلوته جیرفت هم قیمت مناسب دارد و با نام هایی مانند کلیته و کریته هم شناخته می شود و استان کرمان هم انواع خرما کلوته را کشت و پرورش میدهد.

 

خرما کلوته جیرفت

بسته بندی خرما کلوته جیرفت

یکی از مهم ترین عوامل در خرید و فروش انواع خرما کلوته، نوع بسته بندی آن است و بسیاری از محصولات باغی مانند انواع خرما از کشاورز خریداری می شود و از آن جا به سردخانه و انبار و شرکت ها حمل می گردد. پس از طی مراحل و فرآیندهایی مانند سورتینگ که هر گونه خرمای ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده از محصول جدا می شود، کار پولیش و روغن زدن انواع خرما صورت میگیرد و متناسب با بازار هدف بسته بندی انجام می شود. بسته بندی خرما کلوته جیرفت و دیگر انواع خرما کلیته به صورت فله ای، کارتنی 2 و 3 کیلویی و دست چین در بسته های کوچک 400 و 600 گرمی که در نهایت 12 عدد آن ها در یک مادر کارتن قرار می گیرد توزیع و عرضه می شود.

 

خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته جیرفت صادراتی

تمام خصوصیات یک محصول و خرمای درجه یک در خرما کلوته جیرفت و عنبرآباد موجود است و آن ها را تبدیل به محصولاتی با بهترین شرایط برای صادرات به جهان معرفی کرده است. اگر بخواهیم به ویژگی های انواع خرما کلوته صادراتی اشاره کنیم می توانیم به قیمت ارزان، امکان تامین تناژ بالا، قابلیت حمل و نگهداری و طعم عالی آن و درخواست های خرید از کشورهای همسایه نام ببریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *