خرما کلوته بم با انواع بسته بندی

خرما کلوته بم بسیار فوق العاده و با کیفیت درجه یک با انواع بسته بندی در بازار توزیع و به فروش می رسد و این مجموعه توانسته است که بهترین همکاری ها با شرکت ها و تجار را به همراه داشته باشد.

خرما کلوته بم از معروف ترین و مشهورترین انواع خرما کلیته است که در استان کرمان کشت می شود و دارای کیفیت بالایی است و در دیگر مناطق استان کرمان مانند جیرفت، عنبرآباد و رودبار و فاریاب و کهنوج هم در تولید خرمای درجه یک بسیار مشهور هستند.

علاوه بر خرمای کلوته همان طور که می دانید انواع خرماها مانند خرما مضافتی ، خرمای مرداسنگ، خرمای خنیزی و خرما هلیله ای هم در جنوب استان کرمان کشت و در نخلستان ها پرورش داده می شود.

 

خرما کلوته بم

بهترین خرمای کلوته برای بسته بندی

بسته بندی انواع خرما کلوته بم

خرما کلوته بم همان طور که در کیفیت تنوع دارد در بسته بندی هم به صورت متنوع تهیه و توزیع می شود و از این رو تقاضا و خرید خرمای کلوته با استقبال فراوانی مواجه است.

فرآیند سورتینگ خرما به صورتی است که خرماهای کرم خورده و بلبل خورده جدا شده و حتی قبل از بسته بندی پولیش و روغن کاری می شود و مطابق خواسته بازار و یا شرکت سفارش دهنده بسته بندی می شود.

بسته بندی خرما کلوته می تواند در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی و کوچک تر هم و یا در مادر کارتن بسته بندی و توزیع شود.

خرما کلوته بم

خرما کلوته مخصوص صادرات

صادارت خرما کلوته جیرفت

کشورهای اروپایی و حتی کشورهای همسایه از مصرف کننده های بزرگ انواع خرمای ایران هستند و تمام تلاش ها برای صادرات خرما کلوته بم و  خرمای کلوته جیرفت و دیگر انواع خرما صورت می گیرد.

خرما کلوته صادراتی عنبرآباد و خرما کلوته جیرفت از بهترین ارقام برای صادرات هستند. خرما درجه یک صادراتی کلوته تمام استانداردهای لازم برای مصارف جهانی و ویژگی های لازم برای صادرات را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *