خرما کبکاب شیراز

خرما کبکاب شیراز جهت صادرات

خرما کبکاب شیراز جهت صادرات بسیار مناسب و ارزان است و از بهترین ارقام خرمای صادراتی ایران به شمار می آید و با بسته بندی های شیک و استاندارد برای فروش آماده می شود.

خرما کبکاب شیراز جهت صادرات بسیار مشهور است و تهیه و تامین خرمای درجه یک برای صادرات به خوبی از طریق این مجموعه انجام می شود و قیمت تمام شده محصول را تا حد زیادی کاهش می دهد.

خرما کبکاب بهبهان بسیار پر شیره است و بسیار مشهور و شناخته شده در جهان به شمار می آید.

خرما کبکاب شیراز از اقتصادی ترین خرماهای کشور به شمار می آید و رنگ قهوه ای تیره دارد. هسته این خرما بیضی شکل و چسبندگی زیاد هسته به میوه یکی از مشخصه های این خرما است.

 

خرما کبکاب شیراز

خرما کبکاب صادراتی

خرما کبکاب شیراز صادراتی

صادرات خرمای کبکاب امری مهم و مورد توجه است و با توجه به این که کشورهای بسیار زیادی از صادرات خرمای ایران استقبال می کنند برای کشور اهمیت ویژه دارد.

خرما کبکاب شیراز دارای کیفیت بالا، طعم خوب و ماندگاری بالایی است و نوع بسته بندی و درجه بندی و گرید بندی خرما کبکاب شیراز و دیگر ارقام خرما مهم خواهد بود.

خرمای صادراتی کبکاب با قیمت های مختلف به فروش می رسد و در این بین نوسان قیمت ها و زمان خرید عمده خرما مهم است.

خرمای کبکاب در بسته بندی های متنوع به بازارهای جهانی فرستاده می شود و در این میان هر کشور با شرایط و مقدار نیاز و هرینه های در نظر گرفته شده اقدام به خرید خرما کبکاب مرغوب و اصل می کند.

 

خرما کبکاب شیراز

انواع خرمای مرغوب کبکاب

مراکز کشت خرما کبکاب

خرما کبکاب در مناطق مختلفی از استان بوشهر، خوزستان و فارس کاشته می شود و معروف ترین خرمای کبکاب در بهبهان، شبراز، برازجان، اهرم و مناطقی دیگر است که هر یک با توجه به کیفیت و منطقه مورد ارزیابی قرار می گیرند و قیمت گذاری می شوند.

در استان های گرمسیری کشور و در جنوب ایران انواع و ارقام مختلف خرما به عمل می آید که هر یک دارای خواص و ظاهر و کیفیت متنوع هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *