خرما کبکاب دشتستان

خرما کبکاب دشتستان با انواع بسته بندی

خرما کبکاب دشتستان شسته و گرد و غبار گرفته شده در انواع بسته بندی و حتی به صورت فله در کلیه فروشگاه ها و در بازار داخلی به فروش می رسد. خرما خواص و فواید بسیار زیاد و مهمی دارد که علاوه بر تنوع ارقام خرما از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می آید.

خرما کبکاب بوشهر و خرما کبکاب دشتستان، از بهترین و مرغوب ترین نوع خرمای کشت شده در ایران محسوب می شوند که اکثرا زمین های بسیاری در وسعت های مختلف در استان های خرماخیز به کشت خرما اختصاص داده شده است. انواع بسته بندی خرما کمک می کند که انتخاب خریدار هر چه بیشتر شود. خرما مضافتی، خرما شاهانی و خاصویی هم از ارقام درجه یک خرمای ایزوان هستند.

 

خرما کبکاب دشتستان

خرمای بسته بندی کبکاب

انواع بسته بندی خرما کبکاب دشتستان

خرمای کبکاب در انواع مختلف رطوبت و شیره ی زیادی دارد و با شیره ی صد در صد طبیعی در بسته بندی های مختلف تولید و پخش می شود. خرما کبکاب دشتستان از جمله خرماهای تر جنوب ایران به شمار می آید. بافت آن گوشتی و ظاهرش کشیده و بیضی شکل با اندازه ای حدود سه تا پنج سانتی متر است. خرمای کبکاب پس از تهیه و تامین در انواع بسته بندی و یا فله توزیع می شود و در سراسر بازارهای داخلی با استقبال مواجه است. امکان ارسال انواع خرمای کبکاب دشتستان و خرمای کبکاب بوشهر به تمام نقاط ایران وجود دارد.

 

خرما کبکاب دشتستان

فروش ویژه خرمای کبکاب

فروش ویژه انواع خرما کبکاب

خرمای کبکاب اکثرا در بسته بندی های ده کیلو گرمی به فروش می رسد اما این امکان وجود دارد که در هنگام سفارش و برداشت محصول قیمت فروش متناسب با تناژ دلخواه مورد توافق قرار می گیرد. انواع بسته بندی در محصولی مانند خرما کبکاب اهمیت ویژه دارد و فروش خرما کبکاب را ساده تر می کند. ارقام دیگر مانند خرمای زاهدی قیر و کارزین و بویژه منطقه پشتکوه بوشهر هم ازاین قاعده مستثنی نیستند. تهیه و تامین و فروش خرمای بم و خرمای بوشهر، خرمای کبکاب دشتستان بسته بندی شده در تمام کشور از طریق این مجموعه می تواند کار شما را ساده تر کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *