خرما کبکاب تنگستان

خرما کبکاب تنگستان با انواع بسته بندی

خرما کبکاب تنگستان و دشتستان استان بوشهر ثبت جهانی شده اند و با انواع بسته بندی برای بازارهای داخل و خارج از کشور آماده توزیع هستند.

خرما کبکاب تنگستان و خرما کبکاب دشتستان با تلاش کشاورزان و باغداران تولید و برداشت می شود و این خرمای درجه یک برای صادرات بسیار مشهور و مورد توجه است و کشورهای بسیاری از این خرما در کل جهان استفاده می کنند.

خرما کبکاب یکی از انواع خرمای ایران است که در استان بوشهر کشت می شود و در مناطقی مانند تنگستان و دشتستان بهترین و مرغوب ترین خرما کبکاب به عمل می آید که بسیاری از بازارهای جهانی را در اختیار خود دارد.

 

خرما کبکاب تنگستان

خرما و رطب کبکاب با کیفیت عالی

خرما کبکاب تنگستان با کیفیت عالی

رقم خرما کبکاب درجه یک تنگستان یکی از مهمترین و فراوان ترین ارقام در منطقه خشت و کمارج، کازرون، دشتستان یا برازجان می باشد. خرمای کبکاب خرمای تر است و البته این رقم خرما در سایر مناطق خرماخیز مانند بهبهانف طبس، تنگستان، خورموج و…. به مقدار زیاد کشت می شود.

بهترین خرما کبکاب تنگستان را با قیمت مناسب برای انواع بسته بندی آماده سازی می کنند و به جهت این که این خرما در بازار به مقدار زیاد خرید و فروش می شود اهمیت ویژه ای برای بسته بندی آن وجود دارد.

در میادین میوه و تره بار می توانید انواع خرما از جمله خرما کبکاب تنگستان را می توانید پبدا کنید که به صورت فله و یا در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی به فروش می رسد و به تناسب کیفیت و درجه بندی، قیمت گذاری شده است.

 

خرما کبکاب تنگستان

خرما کبکاب بسته بندی شده

خرما در بسته بندی های متنوع

نه تنها خرما کبکاب، بلکه انواع دیگر خرما در ایران موجود هستند که با کیفیت و گریدهای مختلف و با انواع بسته بندی به دست مصرف کننده می رسند.

این مجموعه آمادگی خواهد داشت که بهترین خرما کبکاب تنگستان را برای بسته بندی و توزیع و ارسال به فروشگاه ها تامین نموده و با قیمت ارزان تر این کار بدون واسطه صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *