خرما کبکاب آبخش

خرما کبکاب آبخش جهت صادرات

خرما کبکاب آبخش که محصول مختص این منطقه است دارای کیفیت بالا و ویژه جهت صادرات است و در تناژ بالا توسط این بازرگانی قابل تهیه و تامین خواهد بود.

خرما کبکاب آبخش با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی و قبل از آن گرید و سورت بندی خرمای مورد نظر، خواستگاه و طرفداران زیادی جهت صادرات دارد که این امر موجب می شود که این مجموعه توانایی خود را در این زمینه به بهترین شکل نشان می دهد.

 

خرما کبکاب آبخش

خرما کبکاب صادراتی آبخش

خرما کبکاب آبخش صادراتی

زمانی که هر محصول مانند ارقام متعدد خرما برای صادرات انتخاب می شوند باید که نوع و کیفیت خرما و همچنین بسته بندی آن به بهترین شکل ممکن مورد توجه قرار بگیرد و همین امر می تواند میزان خرید و فروش خرمای درجه یک کبکاب را رونق بیشتری ببخشد.

خرما و رطب کبکاب برای صادرات به صئرت کاملا بهداشتی و استاندارد بسته بندی شده و سپس در بازار توزیع می گردد.

مهمترین و مشهورترین و فراوان ترین ارقام خرما در شهرستان دشتستان به نام خرمای کبکاب دشتستان به عمل می آید و این خرما در مناطقی مانند پشتکوه، آبخش، نظرآقا، زیارت، وحدتیه و سعدآباد کشت می شود و در ردیف خرماهای بسیار مرغوب صادراتی است.

 

خرما کبکاب آبخش

رطب و خرما کبکاب درجه یک

مشخصات خرمای درجه یک کبکاب

خرما کبکاب بسیار نرم است و مره آن شیرین بوده و خرما کبکاب آبخش تازه به رنگ قرمز و متمایل به قهوه ای تیره است.

می توانیم بگوییم که خوشمزه ترین خرمای موجود در کشور خرما کبکاب مرغوب است که به دلیل فراوانی آن قیمت بسیار مناسب هم دارد و نسبت به ارقام دیگر خرما مانند خرما مضافتی و یا خرما استعمران کیفیت و قیمت مناسب تری هم دارد.

برای سفارش خرید و اطلاع از قیمت سایر ارقام خرما می توانید با کارشناس سایت تماس داشته و اطلاعات مورد نیاز خود را به راحتی دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *