خرما پیارم درجه یک صادراتی

خرما پیارم درجه یک صادراتی

خرما پیارم درجه یک از بهترین خرما های صادراتی می باشد که با انواع بسته بندی به کشور های مختلف صادرات می شود. علیرغم این که خرما پیارم گران ترین خرمای ایران به شمار می آید اما همواره خرما پیارم هم در بازار داخل و هم بازار خارج مشتریان بسیاری دارد.

شکل و ظاهر عالی، ماندگاری بالا، طعم بی نظیر، شرایط نگهداری آسان و شناخت بین المللی از ویژگی های بی نظیر این محصول می باشد. خرما پیارم همانند دیگر ارقام خرما های ایران درجه بندی شده و با انواع بسته بندی صادرات می شود.

 

ویژگی های خرما پیارم درجه یک صادراتی

استان هرمزگان نیز از بهترین استان های خرما خیز و مهد کاشت و برداشت خرما پیارم در ایران می باشد. البته در برخی از استان های دیگر ایران نیز خرما پیارم کشت می شود اما کیفیت خرما پیارم درجه یک را فقط میتوان در این استان تهیه کرد. بهترین و معروف ترین و باکیفیت ترین این محصول با عنوان خرما پیارم حاجی آباد شناخته می شود.

 

خرما پیارم درجه یک

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

 

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد از بهترین انواع خرما پیارم صادراتی می باشد. خرما پیارم حاجی آباد کشیده و رنگ آن قهوه ای پررنگ و مایل به تیره بوده و اصطلاحا شکلاتی می باشد. سایز این محصول ۳ تا ۵ سانتی متر بوده و وزن هر یک عدد از خرما پیارم از ۶ الی ۱۲ گرم می باشد. همواره بسیاری از شرکت ها، خرما پیارم درجه یک حاجی اباد را در بهترین بسته بندی تولید میکنند و خرما پیارم حنان یکی از بهترین های این محصول بوده و همواره اکثر استفاده کنندگان این محصول رضایتمندی ۱۰۰%  این محصول را از لحاظ قیمت خرما پیارم، بسته بندی خرما پیارم و نوع سورت و کیفیت محصول داشته اند.

 

خرما پیارم درجه یک

خرما پیارم حنان

 

قیمت خرما پیارم درجه یک صادراتی

قیمت خرما پیارم درجه یک صادراتی همواره متغییر بوده و بیشتر تابع عرضه و تقاضا می باشد. البته موارد دیگری نیز بر قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد تاثیر گذار است، از جمله می توان به کیفیت خرما پیارم تولید شده، میزان تولید محصول، شرایط سیاسی و اقتصادی ایران و دیگر کشور ها و …. را نام برد. به عنوان مثال در سال ۱۳۹۶ قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد در اول فصل برداشت کیلو ۱۴٫۰۰۰ تومان بوده و در پایان فصل تا ۳۰٫۰۰۰ تومان این محصول در بازار خرما پیارم خرید و فروش و صادر شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *