خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

خرما پیارم درجه یک از مهمترین محصولات مناطق گرمسیری کشور است که در استان های جنوب ایران به ویژه در استان هرمزگان و در حاجی آباد ارقام مختلف آن به فراوانی در بازارهای فروش یافت می شود.

یکی از خرماهای نیمه خشک دنیا نیز که در گویش محلی《پیارم》نام دارد، ازجمله روستای صالح آباد و حاجی آباد که در استان هرمزگان قرار دارد، رتبه اول را در تولید خرمای پیارم داشته و فصل برداشت خرمای پیارم در این شهرستان از نیمه دوم شهریورماه آغاز میشود و تا پایان آبان ماه ادامه دارد
قابلیت صادرات خرما پیارم درجه یک به دیگر نقاط جهان وجود دارد و خرما پیارم مرغوب بر اساس سایز به درجه یک، سوپر و معمولی دسته بندی می شود و مرغوبترین نوع خرما پیارم ، از طعم و خاصیت بهتری برخوردار می باشد.

 

خرما پیارم درجه یک

بسته بندی خرما پیارم درجه یک

ضمانت حقیقی محصول ما همان کیفیت خرما پیارم درجه یک است که در استان هرمزگان، با زحمت صدها نفرکشت و برداشت و توزیع میشود تا به مصرف کننده برسد. انواع خرما پیارم مانند خرما پیارم بندر عباس و حاجی آباد با بسته بندی های متنوع در بازار توزیع و پخش می شوند. خرماهای بسته بندی شده در بسته های 5 و 10 کیلویی و یا کمتر عرضه می شوند که با توجه به سفارش خرید مصرف کننده متفاوت است. بسته بندی خرما پیارم اهمیت خاص دارد و در فروش خرما و صادرات آن جایگاه ویژه دارد.

 

خرما پیارم درجه یک

فروش مستقیم خرما پیارم حاجی آباد

کشت و پرورش خرما پیارم در استان هرمزگان و در بندرعباس و حاجی آباد با فروش مستقیم بیشتر به چشم می خورد و فروش خرما پیارم حاجی آباد با استفاده از امکانات پیشرفته بر قیمت ها تاثیر بسزایی دارد. نوسان قیمت در هنگام خرید و فروش انواع خرما همواره وجود دارد و می توانید این نوسانات را از سایت پیگیری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *