خرما پیارم بوشهر

خرما پیارم بوشهر جهت صادرات

خرما پیارم بوشهر ازبین تمامی خرماهای تولید شده در سطح جهان یکی از بهترین و مرغوبترین گونه های خرما می باشد و به همین جهت برای صادرات آن تمام تلاش ها صورت می گیرد.
خرما پیارم بوشهر علاوه بر طعم دلپذیری که دارد،به علت ظاهر زیبایش نیز مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.
خرما پیارم از این رو است که جزو محصولات پر طرفدار و پرفروش به حساب می آید و همین سبب کشت و تولید عمده ی خرما پیارم بوشهر شده است.
خرمای پیارم درجه یک طعمی بسیار لذت بخش و شیرین و ظاهری مشتری پسند دارد. پوست خرما پیارم به رنگ قهوه ای تیره بوده و گوشت و پوست آن کاملا به یکدیگر چسبیده اند.

 

خرما پیارم بوشهر

باکیفیت ترین خرما پیارم

باکیفیت ترین خرما پیارم ایران

با کیفیت ترین نوع خرمای پیارم  را که ما تحت عنوان خرما پیارم اعلاء به دست شما میرسانیم، تا چه حد مطلوب خواهدبود؟!
خرما پیارم اعلا درصد رطوبت کمی دارد و از ارقام نیمه خشک محسوب میشود که جزو میوه های دیررس بوده و همچنین کیفیت میوه آن مطلوب و از نظر صادرات بسیار بازار پسند می باشد.
خرماهای پیارم درجه یک تولید شده، علاوه بر اینکه نیاز های داخلی آن شهر و کل کشور را تامین می کند، به کشورهای استرالیا،روسیه،کانادا و کشورهای حاشیه ی خلیج فارس صادر می شوند. شایان ذکر است خرمای پیارم حاجی آباد هم از شهرت جهانی برخوردار است.

 

صادرات خرما پیارم بوشهر

از آنجا که ما سعی در تولید اعلا ترین گونه خرما پیارم را داریم، با جرات این نوید را به شما میدهیم که محصولی دریافت خواهید کرد که حتی بالاتر از کیفیت خرماهای صادر شده درجهان می باشد. استان هرمزگان، و منطقه حاجی آباد کشت و پرورش و تولید انواع خرما پیارم را در انحصار خود دارد.

سایز خرما پیارم در قیمت خرید و فروش آن اهمیت بسزایی دارد. گران ترین و مرغوب ترین خرمای پرورش یافته در ایران خرمای پیارم است و برای صادرات اهمیت فوق العاده دارد. از انواع خرماهای دیگر که می توان بر صادرات آن تاکید کرد خرمای استعمران، خرمای مضافتی بم و ارقام دیگر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *