خرما پیارم بسته بندی

خرما پیارم بسته بندی شده درجه یک

خرما پیارم بسته بندی شده درجه یک از بهترین و مرغوب ترین خرمای استان هرمزگان در منطقه حاجی آباد تهیه می شود و این مجموعه همکاری نزدیک و مستقیم با باغدار برای فروش محصول دارد.

این خرما به خرما خشک پیارم هم مشهور است و به جهت پوست نازکی که دارد که مورد اقبال تعداد بسیاری از مصرف کننده ها است.

خرما پیارم درجه یک برای صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی در نظر گرفته می شود و این کار موجب خواهد شد که درآمدزایی و اشتغال در این صنعت رو به رشد باشد.

 

خرما پیارم بسته بندی

خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم بسته بندی شده حاجی آباد

کشت و پرورش خرما پیارم در منطقه گرمسیری و در استان هرمزگان رونق بیشتری دارد و ارقام تجاری خرما مانند خرما درجه یک پیارم، خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما مرداسنگ، خرما خاصویی، خرما گنتار، خرما آل مهتری و خرما هلیله ای و …. اشاره کرد.

محصولاتی مانند خرما به صورت بسته بندی شده بسیار پرمصرف هستند چرا که مصرف کننده به رعایت موازین بهداشتی و نوع بسته بندی اهمیت داده و همین امر موجب می شود که خرمای پیارم مرغوب و اصل برای خرید و فروش انتخاب شود.

خرما خشک پیارم در اواخر شهریور تا اواخر آبان ماه برداشت می شود و از این رو این محصول از جمله خرماهای دیررس است.

 

خرما پیارم بسته بندی

انواع خرمای پیارم

انواع متنوع خرما پیارم

نوع منطقه و کیفیت خرما و ظاهر خرما در میزان قیمت و بسته بندی خرما بسیار موثر است.

خرما پیارم به خرمای پیارم سوپر، معمولی، درجه دو و طلایی و همچنین خرما پیارم بدون  هسته و درجه صنعتی طبقه بندی و دسته بندی می شود که هر یک با توجه به نوع مصرف و میزان هزینه های خریدار، به دست شرکت ها و بازرگانی ها می رسد.

آمادگی کامل این مجموعه و توجهی گه به کیفیت محصولات می کند درخور توجه است می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در این سایت جستجو کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *