خرما صادراتی کبکاب

خرما صادراتی کبکاب با قیمت مناسب

خرما صادراتی کبکاب چگونه خرمایی است و چه مشخصاتی دارد؟ این مجموعه تهیه و آماده سازی ارقام متنوع خرما با قیمت مناسب را برای بازار داخلی و یا صادرات دارد.

خرما کبکاب یکی از مرغوب ترین خرماهای مناطق جنوبی کشور است که از ارزش اقتصادی بسیار بالایی دارد و خرما صادراتی کبکاب از همین منطقه برداشت می شود.

خرمای کبکاب به نوعی از ارقام بومی مناطقی مانند استان بوشهر و مناطقی مانند خشت و اهرم است. خرما صادراتی کبکاب از ارقام خرمای نر است.

خرمای صادراتی کبکاب که در کنار انواع دیگر خرماهای خشک تولید می شود از رقم هایی است که در تناژهای باللا برای صادرات و فروش داخلی روانه ی بازار می شود.

 

خرما صادراتی کبکاب

خرمای کبکاب درجه یک

خرما صادراتی کبکاب با بهترین کیفیت

خرمای کبکاب بعد از خرمای استعمران و خرمای مضافتی و خرمای شاهانی و خرما پیارم اهمیت اقتصادی قابل توجهی دارد و  یکی از مغذی ترین خرماهای مشهور در جهان در منطقه خشت کشت می شود.

خرمای کبکاب بعد از برداشت، سورت شده و سپس در کارتن هایی با وزن های مختلف و در سایزهای گوناگون بسته بندی می شود که در این از بهترین خرمای کبکاب استفاده می شود.

بعد از گذشت فصل برداشت و انتقال خرمای کبکاب به سرد خانه ها با توجه به کیفیت خرما در بازار نرخ توزیع خرمای درجه یک کبکاب روند صعودی را طی می کند.

 

خرما صادراتی کبکاب

خرما کبکاب در بازار ایران

قیمت خرمای کبکاب در بازار

در بازار، نرخ خرید و فروش خرمای کبکاب اصل معمولا بعد از فصل برداشت بیشتر شده و این مجموعه در تلاش است که با قیمت ارزان و مقرون به صرفه آماده ساری انواع خرمای صادراتی را به عهده بگیرد.

خرما کبکاب در طول سال یکی از ارقام صادراتی و مهم است که در بازار داخلی هم مصرف کننده عمده دارد و همین امر اهمیت ویزه این محصول را نشان می دهد.

این مجموعه توانایی تهیه و تامین و آماده سازی ارقام مختلف خرمای مناطق مختلف کشور را دارد و همکاری نزدیک با شرکت ها و بازرگانی های بزرگ را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *