خرما سایر خوزستان

خرما سایر خوزستان جهت صادرات

خرما سایر خوزستان به نام های سمبرون، سعمران و سمبارون هم شناخته می شود و نشان ثبت جغرافیایی دارد و با گواهی استاندارد و بهداشت نباتی کشور مقصد جهت صادرات بسته بندی می شود.

این که چه محصولی و چه نوع خرمایی برای صادرات انتخاب میشود بیشتر بستگی به تقاضا و نیاز بازار دارد. خرما سایر خوزستان طبق قواعد گمرک ایران باید ضدعفونی و گاز خورده شده و سپس با گرفتن تاییدیه های لازم در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی بسته بندی شده و شیرینگ و تسمه کش می شود.
قبل از انتخاب نوع خرما سایر، ضایعات آن جدا می شود و سورتینگ و شستشو صورت می گیرد.

 

خرما سایر خوزستان

انواع خرما سایر

انواع خرما سایر خوزستان

علاوه بر خرما سایر در خوزستان، ارقام دیگر خرما مانند خرمای کبکاب، خرما زاهدی و برخی دیگر به صورت عمده و وسیع کشت می شود. از خرمای سایر نه تنها در مصارف روزانه، بلکه در صنایع غذایی مانند بیسکویت و شیرینی جات، خمیر خرما و شیره خرما و ….. استفاده های فراوانی می شود. خرما استعمران به خرمای سایر با و بدون هسته و بر اساس تعداد خرما گرید بندی می شود.

  • خرما استعمران سوپر
  • خرما استعمران سلکت
  • خرما استعمران جی ای کیو
  • خرما استعرمان درهم و خرما استعمران اف ای کیو

 

خرما سایر خوزستان

فروش خرما سایر

زمان خرید و فروش خرمای سایر

خرمای سایر، از زمان برداشت خرید و فروش می شود و عوامل زیادی در قیمت گذاری خرما استعمران خوزستان موثر است. برخی از این عوامل عبارتند از:

میزان تولید و سطح کیفی خرما سایر، نوع خرمای استعمران مورد نیاز و قیمت دیگر انواع خرما در کشور، حجم خرید و فروش خرما و همچنین زمانی که برای خرید اقدام می کنید.

قیمت خرمای استعمران خوزستان متنوع است و به صورت سبدی یا جعبه ای از کشاورز خریداری می شود و عواملی مانند هزینه های نگهداری و سورتینگ و بسته بندی و حمل و نقل هم محاسبه می شود. چنانچه اطلاعات دقیق تری از قیمت انواع خرمای ایران بخواهید به سایت ما مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *