خرما سایر بی هسته

خرما سایر بی هسته خوزستان به صورت عمده

خرما سایر بی هسته  یکی از دسته بندی های خرما بر اساس هسته است. خرما سایر در خوزستان به صورت عمده کشت و تولید آن رواج دارد و با قیمت مناسب و بدون واسطه به صورت عمده برای فروش آماده است.

خرمای استعمران یا همان خرما سایر بر اساس هسته به دو دسته با و بدون هسته طبقه بندی می شود.

انواع خرما سایر در ردیف خرماهای خشک به شمار می آیند و بیشتر به کشورهای آمریکایی و اروپایی صادر می شود.

خرمای استعمران یا خرما سایر بی هسته را می توان یکی از خوش مزه و لذیذ ترین نوع خرمای جهان دانست، زیرا این نوع خرما ، یعنی خرمای سایر ایران از دسته ی ارقام صادراتی کشور محسوب می شود .

 

خرما سایر بی هسته

بهترین خرما سایر صادراتی

مشخصات خرما سایر بی هسته صادراتی

بسته بندی انواع خرمای استعمران بیشتر در جعبه های بزرگ یا کوچک ، پاکت های نانو و بهداشتی ، ظروف کریستالی و… صورت می گیرد که توانسته است یکی از گزینه های مهم تجارت و صادرات را عملی سازد. در مجموعه ما سعی شده تا برای سورت و گرید بندی و بسته بندی این محصول مرغوب و عالی از مکانیزم های مدرن و بسته بندی ویژه استفاده شود.

اهمیت خرما سایر بی هسته در جهت صادرات نیاز است بسته بندی پیشرفته و مدرنی داشته باشد و با اینکه تولید کنندگان ایرانی خیلی زیاد به این موضوع توجه نمی کنند، ولی مجموعه و گروه ما سعی کرده و می کند که این نوع خرما را در بسته بندی هایی ممتاز عرضه کند تا رضایت مشتریان خود ، چه مشتریان ایرانی و چه خارجی را به دست آورد که خود این امر مهم ترین هدف ما از تولید و عرضه ی محصول خرما می باشد.

 

خرما سایر بی هسته

خرما سایر مرغوب

ویژگی های برتر و  مهم خرما سایر

خرما سایر خوزستان بسیار پر مصرف است و در تهیه بسیاری از شیرینی جات و بیسکویت ها و شیره خرما از این محصول استفاده زیادی می شود.

یکی از ویژگی های قابل توجه این خرما نیز این می باشد که می توان این خرما را به صورت هسته دار و یا بدون هسته تهیه و تامین و بسته بندی نمود و به علت ماندگاری بالای این محصول می توان آن را به مدت طولانی و با کمترین تغییرات و در دمای کم نگهداری کرد.

ارقام متنوع خرمای خوزستان مانند خرمای کبکاب، برحی و خرمای زاهدی و خرما سایر درجه یک که بسیار پرمصرف هستند،

کشت به صورت تجاری و فروش خرما سایر بی هسته خوزستان به صورت عمده را به خود اختصاص داده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *