خرما زرد زاهدی

خرما زرد زاهدی با بهترین بسته بندی در تهران

خرما زرد زاهدی از جمله بهترین انواع ارقام خرمای ایران است که در بسته بندی های متنوع و با بهترین کیفیت در سراسر تهران توزیع می شود و تهیه و تامین خرما در عهده این مجموعه است.

خرما زرد زاهدی چه مشخصاتی دارد و برای چه مراکز استان و یا شهرهایی توزیع و پخش می شود؟ همان گونه که می دانید خرمای خشک زاهدی به جهت ماندگاری بالا و نگهداری آسان دارای کیفیت بالاتر و همچنین تقاضا در بازار است.

 

خرما زرد زاهدی

بهترین خرما خشک زاهدی

ویژگی های خرما زرد زاهدی

خرمای حشک زرد زاهدی در استان بوشهر، استان فارس، استان خوزستان و سیستان و بلوچستان به خوبی به عمل می آید و بهترین خرما در مناطقی مانند پشتکوه و طلحه،جهرم و قیروکازرین به عمل می آید.

خرمای زاهدی بسته بندی شده به عباتی مورد نیاز بازار است و در بسته ها و کارتن های متنوع به فروش می رسد و در بازار تهران و شهرهای دیگر توزیع و پخش خرما زاهدی درجه یک با سفارش مصرف کننده های عمده صورت می گیرد.

از خصوصیات دیگر خرمای زاهدی خشک این است که، میوه نخل در حالت خارک زرد رنگ بوده و با گذشت زمان و با گرمی هوا حالت رطبی میوه رسیده و به زرد مایل به قهوه ای یا قهوه ای روشن تغییر رنگ داده و پس از آن حالت خرما زاهدی متناسب با نوع منطقه به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز یا زرد تغییر رنگ داده و می رسد.

 

خرما زرد زاهدی

خرما خشک زاهدی بسته بندی

خرما خشک قصب با انواع بسته بندی

خرما قصب خشک مانند دیگر ارقام خرمای ایران مانند خرما پیارم خشک، خرما مضافتی و دیگر انواع خرما دارای خواص و ویژگی های متنوع هستند و بنابراین بازار هدف متنوع دارند.

انواع بسته بندی خرما زاهدی خشک کمک می کند که خریدار با اخیتار بیشتری دست به انتخاب بزند و کلیه شرکت ها و بازرگانی ها در فصل مناسب اقدام به پیش خرید خرما کرده و از امکانات مجموعه ای ما بهره مند خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *