خرما زاهدی یا قصب

خرما زاهدی یا قصب با بهترین کیفیت

خرما زاهدی یا قصب که یکی از انواع خرمای درجه یک و اعلاء با بهترین کیفیت است در استان ها و مناطق جنوبی و خرما خیز ایران پرورش داده می شود و از مرغوب ترین نوع خرما به حساب می آید و ارزش غذایی بالا و مفیدی دارد.

خرمای قصب جهرم یکی از محصولات مهمی است که برداشت شده و به فروش می رسد، خرمای خشک ایران یعنی همان خرمای قصب یا خرمای زاهدی کیفیت مطلوبی دارد و برای مصرف در کنار خرمای مضافتی، خرما پیارم، و دیگر ارقام قرار می گیرد.

خرما زاهدی یا قصب تقریبا از نوع ارقام خشک محسوب می شود که با دیگر ارقام خشک خرما به رقابت پرداخته است و طرفداران زیادی دارد. این خرما بیشتر به رنگ زرد بوده و از تنوع فراوانی بر خوردار است. خرمای قصب  به دلیل اینکه ذخیره سازی و حمل ساده ای دارد مورد توجه بسیاری از تاجران بزرگ بوده است.

 

خرما زاهدی یا قصب

خرما زاهدی با بهترین کیفیت

 

انواع خرما زاهدی یا قصب

خرمای زاهدی یا قصب تولید شده در جهرم، پشتکوه و طلحه، فراشبند، قیر و کارزین و خشت بهترین کیفیت در میان انواع خرمای قصب را دارند به طوری که محصولی درجه یک به حساب می آیند. از جمله خصوصیات این خرما که موجب درجه یک بودن و کیفیت بالای آن شده است، یکدستی کل بار، گوشتی تر بودن این نوع خرما و عدم خشکی زیادش را می توان نام برد. همچنین یکی از ارقام مهم صادراتی و پر فروش در بازار های جهانی، خرمای قصب باکیفیت است که به بسیاری از کشور ها مانند سنگاپور و کانادا و دیگر کشورها صادر می شود.

 

خرما زاهدی یا قصب

خرما قصب بسته بندی شده

 

فروش خرما قصب با بهترین کیفیت

خرمای قصب را می توانید جایگزین قند و شکر در کنار چای و … قرار دهید چرا که دارای قند طبیعی بالایی است. پیش خرید خرما زاهدی مرسوم است و در نتیجه برای سفارش بهترین خرمای قصب استان های مختلف آمادگی این مجموعه به صورت کامل است. پیش خرید و ارسال کارتن و یا سبد برای محصولات باغی هم قیمت ها را متعادل می کند و هم بهترین کیفیت خرما را در اختیار شما می گذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *