خرما زاهدی هرمزگان به صورت عمده

خرما زاهدی هرمزگان در کشور ما محصولی است که به صورت عمده خرید و فروش می شود و یا صادراتی به شمار می رود، همچنین یکی از انواع مرغوب خرما های کشت شده در استان هرمزگان به خرمای زاهدی اختصاص دارد که مقدار وسیعی از زمین های زیر کشت را این استان را اشغال کرده است.
خرمای زاهدی جزو خرم های خشک به حساب می آید و مانند خرمای پیارم در ردیف خرماهای دیررس است. خرما زاهدی هرمزگان با ظاهری بیضی شکل که انتهای کاملا باریکی دارد مشخص است اما در خرید خرمای خشک زاهدی به صورت عمده و با بهترین کیفیت بهتر است از کارشناسان متخصص استفاده شود.

 

خرما زاهدی هرمزگان

بهترین خرمای خشک زاهدی

بهترین خرما زاهدی هرمزگان

خرما خشک زاهدی به صورت عمده و در کشتزارهای وسیع در استان بوشهر، خوزستان، جنوب فارس و سیستان و بلوچپستان تولید می شود و در مناطقی خرمای قصب به صورت گسترده تر و با کیفیت بالاتر کشت می شود. میوه خرمای زاهدی در اولین مرحله که خارک است ، به رنگ زرد است و در مرحله ی رطب به رنگ قهوه ای روشن و در مرحله ی تمار (یا خرما) ، به رنگ قهوه ای متمایل به قرمز تا زرد کم رنگ در می آید. خرمای مرغوب زاهدی خاصیت انبار داری خوب و حمل و نقل بسیار آسان را دارا می باشد، خرما زاهدی هرمزگان نسبت گوشت آن به هسته اش معادل است با شش و سی و پنج صدم (۶.۳۵). که بسیار مطلوب است.

 

خرما زاهدی هرمزگان

فروش عمده خرما زاهدی

فروش خرما قصب  با بهترین قیمت

فصل برداشت خرمای زاهدی هرمزگان شهریور ماه می باشد، رسیدن خارک آن در اوایل شهریور و برداشت میوه کاملا رسیده ی آن در اواخر شهریور ماه صورت می گیرد و تعدادی از خریداران اقدام به پیش خرید محصول می کنند و این امر بسیار مرسوم است. شرکت ها و مجموعه های بازرگانی سبدها و یا کارتن های خود را ارسال می کنند و مجموعه ی ما امکان فروش خرما ( خرمای زاهدی هرمزگان ) به صورت عمده و به تمام شهرهای ایران را فراهم کرده است. در سراسر کشور تهیه و تامین خرما خشک زاهدی با بهترین و متناسب ترین قیمت صورت خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *